Przewozy osób
39

Wybory parlamentarne 2015

Parlamentarne

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 głosów, średnio: 0,00 z 5)
Musisz być zarejestrowana/y.
Loading...Loading...

Kiedy odbędą się wybory parlamentarne 2015 w Polsce? Wybory 2011 planowane są na październik / listopad 2015 r. Wybory parlamentarne 2015 termin poznamy wkrótce, wybory parlamentarne co ile lat? Tutaj pojawi się dokładna data wyborów parlamentarnych 2015 roku. Wybory do Sejmu 2015 oraz wybory do Senatu 2015 w Polsce. Lista partii kandydujących w wyborach do sejmu RP 2015, okręgi wyborcze, zasady głosowania, ordynacja wyborcza. Wybory parlamentarne 2015 sondaż i prognozy polityczne. Wybory do parlamentu 2015 – poparcie dla partii politycznych 2015 – sondaż wyborczy 2015.

Partie polityczne startujące w wyborach do Sejmu i Senatu RP 2015: listy kandydatów, kandydaci do Sejmu i Senatu RP 2015 PO Platforma Obywatelska, PiS Prawo i Sprawiedliwość, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Unia Paracy, SD Stronnictwo Demokratyczne, Prawica RP, UPR Unia Polityki Realnej, SP Solidarna Polska, RP Ruch Palikota, KNP Kongres Nowej Prawicy zapraszamy do umieszczania programów i list kandydatów. Wybory do parlamentu RP 2015 – sondaże poparcia dla partii politycznych w 2015 roku.

Wybory parlamentarne 2015 wyniki podamy zaraz po ogłoszeniu przez Państwową Komisję Wyborczą. Wybory parlamentarne w Polsce 2015 oraz tutaj podamy najnowsze wyniki wyborów parlamentarnych 2015. Dowiedz się kiedy odbędą się kolejne wybory parlamentarne w Polsce. Wkrótce podamy kiedy odbędą się najbliższe wybory parlamentarne w Polsce, kiedy następne wybory parlamentarne w Polsce, a również tutaj możesz sprawdzić wybory parlamentarne wyniki.

Oddaj głos w naszej przedwyborczej sondzie.

W wyborach do parlamentu 2011 zagłosuje na:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...Adresat: ,
Treść akcji:  

Dodał/a


Wyślij jako akcję


Nadawca (dane osoby)
Email Nadawcy
Prześlij akcję do adresata oraz powiadom o niej swoich znajomych (adresy email oddziel przecinkami). W treści emaila pojawi się główna treść akcji, która znajduje się powyżej oraz link do tej akcji. Dziękujemy!
Adresat (dane osoby, instytucji)
Email Adresata
Znajoma/y/i (dane osoby)
Email/e Znajomej/ego/ych
Wpisz kod  
      

39 Opinii

 1. CrunchV5 on wtorek 16, 2012

  http://www.youtube.com/watch?v=8NFOyzLEJ_w obejrzyjcie i udostępniajcie !!!

   
 2. Maciej on wtorek 16, 2012

  Po co oddajecie głosy na np. Libertas Polska jak ta partia jest rozwiązana ?
  Otrząśnijcie się trochę.

   
 3. Magdalena on wtorek 16, 2012

  Podczepiam się pod pytanie Gienka. Gdzie jest propozycja Demokracji Bezpośredniej?

   
 4. Daniel 33 on wtorek 16, 2012

  Polacy zacznijcie myśleć i zadajcie sobie pytanie co to jest podatek !!!!! i dlaczego wszyscy wyjeżdzamy za granicę z naszej ojczyzny, bo nie da żyć normalnie przyzwoicie . I wtedy zrozumiecie dlaczego JKM . Jest więcej ludzi głupich jak mądrych, głupi głosuje na PIS , Urzędnik biurokrata na PO, a mądry się dokształci na JKM. Prowadzę Działalność Gospodarczą

   
 5. Marcin on wtorek 16, 2012

  Ludzie, głosujcie na inne partie, ale nie na PIS czy PO, bo nic się nie zmieni!!!

  Einstein sam mówi: „głupotą jest robić to samo i oczekiwać innych rezultatów”

  Nie słuchajcie tego co „wypada” nikt wam nie może kazać głosować na kogoś, to wasz wybór i jest tajny, ale niech nie będzie taki sam jeśli wcześniej nie przyniósł dobrych skutków.

   
 6. Cortina on wtorek 16, 2012

  Ciekawe kto głosował na platformę i dlaczego

   
 7. Tomek 23 on wtorek 16, 2012

  Witam wszykich :)
  Na tę chwilę KNP wydaje się być najlepszym wyborem ze względu na ludzi, którzy tworzą tę partię, na program jaki ułożyli oraz szczerą chęć zmiany czegokolwiek. Jeżeli nie KNP, to każda inna partia, która nie znajduje się w Sejmie, ponieważ to jedyny sposób na to, by ruszyć do przodu i zacząć doprowadzać Polskę do pięknego stanu. Oczywiście bardzo ważne jest pójście na wybory samo w sobie, ponieważ każdy z nas jest kowalem własnego i to jak będzie zależy tylko i wyłącznie od każdego z nas. Zróbmy to dla naszych dzieci, wnuków i wszystkich młodych ludzi, bo zmiany będą na tyle długim procesem, że to oni będą mieli największe szanse na życie w sprawiedliwym i poukładanym państwie.
  Zróbmy to razem, silni i zjednoczeni.
  Pozdrawiam Tomasz Sosiński.

   
 8. rudy on wtorek 16, 2012

  dlaczego brakuje Ruchu Narodowego?
  Do PE zarejestrowali się w całym kraju

   
 9. karol on wtorek 16, 2012

  piszecie, że nowa prawica nie bo korwin mikke się nie nadaje, zrozumcie, że nowa prawica to nie tylko korwin mikke!!!! ale także wielu bardzo mądrych ludzi! nie przyjmujcie tej papki co wam podają w tv, od 20kilku lat ci sami rządzą, ci sami są wybierani a z jakim skutkiem widać po dzisiejszej Polsce, że jest tragicznie. moim zdaniem rząd tuska to najbardziej nieudolny rząd z najbardziej nieudolnym premierem na czele

   
 10. qwerty on wtorek 16, 2012

  Tylko JKM Kongres Nowej Prawicy

   
 11. Gienek on wtorek 16, 2012

  a gdzie DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA?

  Każdy płacze jak jest źle, proponuje swoje partie – ale żeby zagłosować na coś, by faktycznie mieć potem władze zmian we własnych rękach, głosować za czymś, uczestniczyć w życiu partii to już po co. Niech to zrobią za nas „politycy”, nie? Gratuluje.

   
 12. Dawid on wtorek 16, 2012

  Ludzie głosujcie na partię spoza sejmu. Oni wszyscy mieli swoje szansę i co narobili ?
  Polska teoretycznie jest bankrutem chyba nie muszę wypominać wam co narobili wszyscy…
  Ludzie przestańcie się żreć o PIS i PO.. wojna od wieków musimy się zjednoczyć, dajmy szansę komuś nowemu.

   
 13. Paweł on wtorek 16, 2012

  ,,Korwin- Mikke składa hołd Jaruzelskiemu i Kiszczakowi ,, popatrzcie na prawdziwe poglądy polityczne jakie preferuje JKM, macie oczy przysłonięte tylko wolnością gospodarczą ale on tu nam zrobi drugą rosję jak Putin chory psychicznie

   
 14. Wojtas on wtorek 16, 2012

  Z perspektywy mojej i innych młodych ludzi, oraz przedsiębiorców tylko KNP może coś zmienić. Tylko JKM ma realne pomysły na zatrzymanie emigracji. PIS nic nie zmieni, ich polityka prorodzinna jest śmiechu warta. Po 500 zł na drugie dziecko, ciekawe tylko z czyjej kieszeni ? Mam już dość socjalistów i ich śmiesznej polityki. Ja nie chcę nic dostać od tego państwa, chcę wolności i spokoju !

   

Dodaj opinię / pogląd

Banner