Jak oceniacie krem Avene Sunsimed?

Postautor: Sheffowa » 23 sty 2018, 23:14

Hej! Mam bardzo wrażliwą skórę twarzy i chciałabym zapewnić jej jak najlepszą ochronę przed słońcem. Czy dobrym rozwiązaniem będzie stosowanie kremu Avene Sunsimed? Jeśli stosowałyście ten produkt, to jak go oceniacie?
Awatar użytkownika
Sheffowa

Postautor: clotilda » 24 sty 2018, 0:30

Jak dla mnie krem Avene Sunsimed jest najlepszy spośród stosowanych przeze mnie do tej pory produktów o działaniu chroniącym skórę przed promieniowaniem słonecznym. Na stronie internetowej aptekamini.pl/avene-krem-sunsimed-80-ml.html znajdziesz jego dokładny opis, z którego dowiesz się jak szerokie i kompleksowe jest jego działanie.
Awatar użytkownika
clotilda

Postautor: stworzona_ilonaa » 24 sty 2018, 1:35

Według mnie warto zdecydować się na stosowanie tego kremu, gdyż przeciwdziała on starzeniu się skóry, rogowaceniu naskórka, a także chorobom nowotworowym skóry z wyjątkiem czerniaka. Kosmetyk jest szczególnie przydatny podczas dużej ekspozycji na słońce w upalne dni.
Awatar użytkownika
stworzona_ilonaa

Postautor: Sheffowa » 24 sty 2018, 1:51

A mogę wiedzieć, ile zapłaciłyście za ten krem? Czy nie uważacie, że jego cena jest zbyt wygórowana?
Awatar użytkownika
Sheffowa

Postautor: clotilda » 24 sty 2018, 4:05

Ja w internetowej Aptece Mini zapłaciłam za ten krem ok. 80 zł. Fakt, ze nie jest to mało, ale nie żałuję, bo jest on naprawdę rewelacyjny.
Awatar użytkownika
clotilda

Postautor: stworzona_ilonaa » 24 sty 2018, 6:46

Ja dotychczas kupowałam ten dermokosmetyk w stacjonarnej aptece w mojej miejscowości, gdzie jego cena jest jeszcze wyższa. Ale teraz chyba też zdecyduję się kupować go we wspomnianej aptece internetowej, bo wydaje się to bardziej opłacalne.
Awatar użytkownika
stworzona_ilonaa

Wróć do Zdrowie