Poszukiwany dobry coach z Gdańska. Cele biznesowe. Ktoś może pomóc?

Postautor: retrouser » 06 cze 2017, 18:20

Dzień dobry, drodzy Forumowicze. W mojej firmie organizujemy wkrótce wyjazd szkoleniowy nad morze. Jego uczestnikami będą zarówno pracownicy doświadczeni, jak i nowi, którzy nie tak dawno do nas dołączyli. Jako że nie możemy poświęcić czasu wyłącznie na odpoczynek, planujemy serię szkoleń. Czy ktoś z Was może polecić jakiegoś dobrego coacha z Gdańska?
retrouser

Postautor: BorealiS » 06 cze 2017, 20:13

A musi być z Gdańska? Jak zapłacicie, to na taki wyjazd nawet z Podkarpacia z Wami pojadą. ;)
Awatar użytkownika
BorealiS

Poszukiwany dobry coach z Gdańska. Cele biznesowe. Ktoś może

Postautor: serotonina » 06 cze 2017, 20:49

Hej! Jeśli potrzebny Wam dobry coach Gdańsk to miasto, w którym możecie skorzystać z usług tej pani: pomorskiecentrumcoachingu.pl/. To gruntownie wykształcona specjalistka z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menadżerskich, więc na pewno przekaże Wam coś ciekawego. :)
serotonina

Postautor: retrouser » 06 cze 2017, 23:17

Doskonale! A czy uczestniczyłaś w jakichś jej szkoleniach? Możesz coś polecić? Zależy nam na tym, żeby pracownicy zdobyli umiejętności przydatne nie tylko w pracy, ale i w codziennym życiu.
retrouser

Poszukiwany dobry coach z Gdańska. Cele biznesowe. Ktoś może

Postautor: WindUpON » 07 cze 2017, 0:03

Cześć. Sorry, że się wtrącam, ale skoro jesteście w Gdańsku szkolenie zarządzania czasem w tym centrum: pomorskiecentrumcoachingu.pl/szkolenia/zarzadzanie-czasem/ będzie naprawdę świetnym i wartościowym wyborem. Umiejętność jest naprawdę praktyczna. :)
WindUpON

Postautor: serotonina » 07 cze 2017, 2:21

Potwierdzam! To jedno z najciekawszych i najbardziej przydatnych szkoleń, które organizuje Pomorskie Centrum Coachingu. Na pewno przełoży się ono na to, jak będą radzić sobie pracownicy podczas wykonywania obowiązków, ale pomoże im także lepiej zarządzać czasem na co dzień, nawet w czasie urlopu. ;)
serotonina

Postautor: retrouser » 07 cze 2017, 4:22

Bardzo dziękuję! Podsunęliście mi naprawdę świetny pomysł. Zdążyłem już nawet zapytać kilku osób, czy sądzą, że takie szkolenie mogłoby być użyteczne. Okazało się, że bardzo im się to podoba. Teraz muszę więc tylko skontaktować się z organizatorką. Mam nadzieję, że będzie miała wolne terminy. :)
retrouser

Postautor: WindUpON » 07 cze 2017, 7:03

Bardzo proszę! A o terminy się nie martw. Zawsze można nimi trochę pomanewrować. Ale podejrzewam, że skoro mówimy o osobie uczącej innych zarządzania czasem, to nie będzie najmniejszego problemu. Ot, po prostu mam takie przeczucie.
WindUpON

Wróć do Praca i nauka