Trening optymalny

Trening optymalny

Postautor: throneM » 19 gru 2016, 9:04

Witajcie. Szukam podpowiedzi z zakresu treningów optymalnych. Chodzi mi głównie o zalecenia ekspertów. Niestety chcę ćwiczyć, ale miewałem już kontuzje, które co jakiś czas dają mi się we znaki. Cz znajdę kogoś, kto podpowie jak ćwiczyć, na czym się skoncentrować, i najlepiej co jeszcze spożywać. Mam małą wiedzę na ten temat a zależy mi na tym, aby w końcu zacząć ćwiczyć w pełni regularnie. Lubię ćwiczyć, ale niestety nie wiem jak dla mnie byłoby najlepiej. Jeśli wiecie coś na ten temat to proszę was abyście podpowiadali. Pa
Awatar użytkownika
throneM

Trening optymalny

Postautor: Iskiereczka » 19 gru 2016, 11:14

Witaj. Jeśli zmagasz się z kontuzjami to pierwsze co powinieneś to udać się do lekarza. Myślę, że następnym krokiem będzie znalezienie odpowiedniego trenera, który ułoży dla ciebie odpowiednią dietę, a także plan treningowy dostosowany do twoich możliwości. Tak będzie najrozsądniej. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Trening optymalny

Postautor: zadumany » 19 gru 2016, 12:07

Hej. Dobry trener to rozwiązanie problemów. Też miałem kontuzje powypadkowe, ale dzięki specjaliście, który znał się narzeczy i umiał do mnie podejść indywidualnie nie musiałem rezygnować z ćwiczeń. Myślę, że w studiu Body Sense znajdziesz takiego człowieka. Trener personalny to doskonała opcja. Można wtedy nie tylko uwzględnić odpowiedni trening, który w razie postępów będzie się zwiększał, ale także i dietę, która pomoże ci zachować optymalne wyniki. Na moje powinieneś właśnie tam sobie wypytać co i jak, na pewno ci pomogą.
Awatar użytkownika
zadumany

Trening optymalny

Postautor: Sheffowa » 19 gru 2016, 12:46

Dzień dobry. Jestem w podobnej sytuacji. Szukam pomocy, aby móc zgubić nadmiar kilogramów, co pozostało u mnie po ciąży. Sama nie chcę ćwiczyć bo nie mam tyle wytrwałości, ale też i mam problemy z kręgosłupem. Znajdzie się ktoś odpowiedni?
Awatar użytkownika
Sheffowa

Trening optymalny

Postautor: Frank » 19 gru 2016, 13:52

Cześć wam. Myślę, że powinniście przejrzeć sobie co do zaoferowania ma to studio treningu i masażu bodysense.pl/. Wielu ludzi skorzystało, wielu było zadowolonych zarówno z usług jak i samych efektów, które uzyskali dzięki tym fachowcom. Myślę, że wam też pomogą. Zadzwońcie i wypytajcie, a coś się zaradzi.
Awatar użytkownika
Frank

Wróć do Sport i rekreacja