Czy stać by mnie było na czarter jachtu w Chorwacji?

Postautor: retrouser » 24 lip 2017, 9:59

Jak myślicie, czy wynajęcie jachtu to kosztowna sprawa? Chciałbym żonie sprawić niespodziankę i zabrać ją we wrześniu do Chorwacji na tydzień. Przez ostatnie dwa lata siedziała w domu z dzieckiem. Mała ma już ponad dwa latka i tesciowa obiecała się nia zająć, byłoby fajnie.
retrouser

Postautor: Tosia_samosia » 24 lip 2017, 11:23

Ma kobieta szczęście, nie tylko kochający ale też wyrozumiały mąż, to są jeszcze tacy? Przywracasz mi wiarę w facetów.
Tosia_samosia

Postautor: retrouser » 24 lip 2017, 14:07

Nie przesadzaj, ja też coś z tego przecież będę miał, może rozpalimy ogień na nowo? Poza tym, od lat chciałem już to zrobić, ale zawsze coś przeszkadzało. Teraz jest okazja.
retrouser

Postautor: zadumany » 24 lip 2017, 15:26

Popieram, czasem trzeba zrobić coś, o czym marzymy od lat. Jeśli myslisz o czarterze jachtu Chorwacja jest dość atrakcyjna cenowo. Oczywiście jak zawsze najdroższe są miesiące wakacyjne, a we wrześniu przecież pogoda jest jeszcze bardzo ładna i morze też pozwala na kąpiele. Radziłbym ci skontaktować się z tą firmą: http://www.pasat-charter.pl/, założoną przez człowieka, który kocha morze.
Awatar użytkownika
zadumany

Postautor: retrouser » 24 lip 2017, 17:44

A możesz mi powiedziec ile mniej więcej by to kosztowało? Muszę przeliczyć siły na zamiary :).
retrouser

Postautor: zadumany » 24 lip 2017, 20:17

Nie jestem w stanie ci tego powiedzieć, ceny zależą od wielu czynników, na przykład od tego czy masz patent sternika jachtowego, bo jak nie to ktos będzie musiał ten jacht poprowadzić, od terminu. Ale jestem przekonany, że nie zapłacisz wiele więcej niż za hotel all inclusive, gdzie musiałbyś się wylegiwać na plaży i słuchać krzyków podpitych rodaków.
Awatar użytkownika
zadumany

Postautor: retrouser » 24 lip 2017, 22:49

Masz rację, chciałbym spędzić ten czas z żoną, zwedzać różne miejsca we własnym tempie, cieszyć się widokami, a słyszałem że Chorwacja jest pzrepiekna.
retrouser

Postautor: zadumany » 25 lip 2017, 1:35

Taka właśnie jest :). Poczytaj, skontaktuj się z firmą, do której link ci podałem, a na pewno zaproponują ci coś fajnego. Może nawet właściciel zostanie twoim kapitanem?
Awatar użytkownika
zadumany

Postautor: retrouser » 25 lip 2017, 3:01

Jak to?
retrouser

Postautor: zadumany » 25 lip 2017, 4:06

Gdybyś brał kapitana czy skippera od armatora to koszt byłby sporo wyższy, a o ile wiem, właściciel firmy czasami udziela się jako kapitan za mniejszą kasę :).
Awatar użytkownika
zadumany

Następna

Wróć do Sport i rekreacja