Strona 1 z 1

Czy warto zorganizować wyjazd firmowy?

Post: 02 lis 2016, 5:13
autor: 20karatowa
Witam, prowadzę sieć salonów kosmetycznych w Polsce. Chociaż istniejemy już dobrych parę lat, nie mieliśmy jak dotąd okazji poznać się bliżej (z osobami prowadzącymi poszczególne salony w różnych miejscowościach). Widzę, że popularne stały się imprezy, wyjazdy motywacyjne, tylko mam wątpliwość, czy przekłada się to na jakieś efekty lepiej pracujący zespół. Ktoś z was organizuje u siebie takie rzeczy?

Czy warto zorganizować wyjazd firmowy?

Post: 02 lis 2016, 8:08
autor: BorealiS
Ja akurat nie prowadzę firmy, tylko jestem pracownikiem i jeszcze nigdy mój szefo nie zabrał nas na wypad. Nie mam więc porównania w tej kwestii. My się w sumie integrujemy bardziej pokojami, branżami w trakcie przerw. Krótki czas, ale jak się dłużej pracuje, to chyba wystarczy. Moja żona była w swojej firmie na organizowanym wyjeździe integracyjnym przez Projekt Efektywny i zachwalała sobie ten pomysł. Mówi, że atmosfera w pracy stała się luźniejsza i jest o czym rozmawiać podczas przerw na kawę. Dzieją się na takich wyjazdach rzeczy niestworzone…

Czy warto zorganizować wyjazd firmowy?

Post: 02 lis 2016, 10:26
autor: Iskiereczka
Oj dzieją się, ale zdecydowanie w pozytywnym słowa tego znaczeniu! Ludzie zintegrowani zdecydowanie lepiej pracują i mają pozytywną energię. Jestem kierowniczką apteki i raz na rok organizuję dla swoich pracowników kolację poza miastem. Oczywiście z noclegiem i innymi atrakcjami. Warto inwestować w dobre samopoczucie swoich podwładnych. Jestem tego doskonałym przykładem.

Czy warto zorganizować wyjazd firmowy?

Post: 02 lis 2016, 12:13
autor: jon
Pewnie, że warto organizować takie wyjazdy. To jest super odskocznia od codzienności.