Sprawdzona agencja fotomodelek

Postautor: stworzona_ilonaa » 17 gru 2015, 3:34

Dziewczyny ruszam na podbój wybiegów, no może na początku interesują mnie sesje zdjęciowe, ale w przyszłości kto wie. Chciałabym trafić do profesjonalnej agencji, która zna się na rzeczy i nie jest nowa na rynku. Najlepiej zawsze zapytać konkurentki, dlatego też i mój post. Napiszcie proszę, które agencje polecacie. Zaznaczam, że interesuje mnie agencja fotomodelek Poznań i okolice najlepiej, bo tutaj mieszkam.
Awatar użytkownika
stworzona_ilonaa

Postautor: carolline199 » 17 gru 2015, 6:29

W Poznaniu jest tych agencji co najmniej kilka. Wiele z nich działa także w formie online, więc nigdzie nie musisz na początku jeździć. Wystarczy, że prześlesz im swoją aplikację mailem lub wyślesz tradycyjną pocztą. Sprawa jest prosta, ale i tak musisz odczekać swoje, bo kolejka chętnych jest bardzo duża. Dziewczyny wysyłają swoje zdjęcia do wielu agencji. Życzę ci powodzenia i sukcesów w branży.
Awatar użytkownika
carolline199

Postautor: dunkelheit » 17 gru 2015, 7:29

Masz rację w Poznaniu jest tych agencji naprawdę bardzo dużo. Ja znam Moho Models, bo tam zatrudniła się moja znajoma. Dane agencji i ich siedzibę znajdziesz na stronie internetowej.
Awatar użytkownika
dunkelheit

Postautor: retrouser » 17 gru 2015, 9:32

Wszystkie zainteresowane panie i panowie powinni mieć ten adres gdzieś w pamięci. Strona jest pod adresem mohomodels.com/modelki-i-hostessy/. Tam też znajdziecie wszystkie informacje dotyczące naborów i przebiegu rekrutacji.
retrouser

Postautor: Frank » 17 gru 2015, 9:57

Oj chciałoby się tam posiedzieć parę dni i zobaczyć te piękne panie.
Awatar użytkownika
Frank

Postautor: Sheffowa » 17 gru 2015, 12:04

Możesz je pooglądać na zdjęciach, których przecież nie brakuje. W agencji fotomodelek nie ma czasu na zabawę, tam jest ciężka praca, której nie brakuje. Ciągłe pozowanie, często sztuczny uśmiech, a poza tym w większości przypadków to praca na stojąco.
Awatar użytkownika
Sheffowa

Wróć do Ogólnie