Gdzie kupić plisy w Poznaniu, polećcie coś

Postautor: 20karatowa » 03 lip 2017, 1:35

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów! Chciałabym założyć tzw plisy w oknach w calym domu. Polcecacie moze jakis sklep z roletami, żaluzjami itp, gdzie dostanę właśnie niedrogie i dobre jakosciowo plisy? Polećcie jakiś fajny sklep w Poznaniu, będę wdzięczna!
Awatar użytkownika
20karatowa

Postautor: throneM » 03 lip 2017, 4:18

Witaj! Ja mogę Ci polecić https://sundeco.com.pl/PL-H15/plisy.html. Sklep z Poznania, na Katowickiej a na stronie internetowej możesz sobie zobaczyć, co oferują. Dobre ceny, kupując zestaw do całego domu nie przepłaciłem na pewno. Gdybym znów miał kupować plisy w Poznaniu, to wróciłbym do tego sklepu. Polecam
Awatar użytkownika
throneM

Postautor: Tosia_samosia » 03 lip 2017, 6:50

Plisy są ostatnio chyba bardzo modne? :D wciąż gdzieś je zauważam, w mieszkaniach, w biurach. Mi osobiście bardzo się podobają, myślę że to bardzo fajna dekoracja okienna. Są też funkcjonalne, bo można zasłóonić np tylko część okna, co na pewno często się przydaje. Ja też rozważam ich kupno..
Tosia_samosia

Postautor: maskownica » 03 lip 2017, 7:36

Plisy można dopasować do każdej wielkości i do każdego kształtu okna, co na pewno jest ogromną zaletą. Użytkowanie też nie stanowi problemu, mechanizm nie jest skomplikowany. Jedyną wadą jak dla mnie jest ich cena i prowadnice – uwazam, że powinien być większy wybór kolorystyczny
Awatar użytkownika
maskownica

Postautor: stworzona_ilonaa » 03 lip 2017, 9:26

Mi się bardzo podobaja. Moze i prowadnice sie są dostępne we wszystkich kolorach swiata :D ale z to wybór w materiałach plis jest ogromny. Fajne są takie rozwiązania, gdzie plisy wykonane są z maeriału, który przepuszcza bardzo dużą ilość światła jednoczwśnie zasłaniając powierzchnię okna
Awatar użytkownika
stworzona_ilonaa

Wróć do Ogólnie