Czy warto wydawać pieniądze na firmowe rowery?

Postautor: papaCharlie » 09 mar 2017, 22:53

Nie znam się w temacie rowerów daltego proszę o pomoc w tym zakresie. Chodzi mi o to, czy warto wydawać pieniądze na firmowe rowery? Jest ich przecież na rynku tyle i można wybierać z tych tańszych. Pytanie tylko jak to się ma do jakości, bo za bardzo to nie wiem na czym się skupić.
Awatar użytkownika
papaCharlie

Postautor: maniac32 » 10 mar 2017, 1:34

Powiem Ci tylko tyle, żę w przypadku rowerów to widać włąśnie najbardziej. Chodzi mi oczywiście o jakość wykonania. Miałem całiem niedawno porównanie, bo sam kupiłem córce rower dobrego producenta, a znajoma kupiła okazyjnie w markecie. Dzieczywczyny zamieniły się rowerwami, żeby sprawdzić jak jeżdżą. I moja córka szybko chciała swój rower z powrotem, a znajomej córka już nie chciałą więcej jeździć na swoim rowerze :))))
Awatar użytkownika
maniac32

Postautor: Sheffowa » 10 mar 2017, 2:12

Zgadza się, jakość ma ogromne znaczenie. Jeśli masz dobry rower to przyjemność z jazdy jest dużo większa i w przypadku dzieci na przykład nie zrażają się one do aktywności fizycznej. Wiadomo, że kiedyś mieliśmy trochę gorsze rowery, ale niestety nie było żadnej alternatywy.
Awatar użytkownika
Sheffowa

Postautor: papaCharlie » 10 mar 2017, 3:25

Czyli radzicie, żeby jednak kupić coś firmowego?
Awatar użytkownika
papaCharlie

Postautor: clotilda » 10 mar 2017, 4:05

Zdecydowanie tak :)))) Ceny są różne i możesz je dostsowac do włąsnych możliwości finansowych. Kupując dobry rower masz spokój na długi czas, ale oczywiście warto regularnie serwisować swoje maszyny.
Awatar użytkownika
clotilda

Postautor: WindUpON » 10 mar 2017, 7:01

Serwis roweru jest niezbędny i każdy producent ma swoje wymagania co do tej czynności. Osobiście mogę Ci polecić bardzo dobre rowery z tej oferty sklep.eurorower.pl, która obejmuje wiele wzorów, ram i kolorów. Po prostu wybór jest bardzo duży i każdy znajdzie rower dla siebie. To firma mająca rowery z pierwszej ligi rowerowej.
WindUpON

Postautor: Iskiereczka » 10 mar 2017, 9:16

Jeśli mowa o pierwsej lidze rowerowej to na pewno ta oferta się w nią wpisuje sklep.eurorower.pl/pl/c/Rowery-Kross/379/1/default/1/f_at_2_1/1, pewnie sporo ludzi słyszało o tej marce. Sama już kupiłam rower z tej oferty i jak na razie to był mój najlepszy wybór jeśli chodzi o rowery. Myślę, żę każdy kto zdecyduje się na zakup tej marki będzie zadowolonym użytkownikiem.
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Wróć do Biznes