Jakie są ceny usług księgowych w Warszawie?

Postautor: Iskiereczka » 17 sty 2017, 0:34

Dzień dobry, szukam obecnie profesjonalnego biura księgowego, które poprowadziłoby księgowość w mojej firmie. Nie orientuje się za bardzo jakie są stawki na rynku za takiego usługi, ani też nie znam żadnej firmy. Czy moglibyście mi polecić jakieś biuro oraz mniej więcej powiedzieć jakie są ceny?
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Postautor: retrouser » 17 sty 2017, 1:20

Witaj, stawki na rynku usług księgowych są bardzo różne. Wszystko zależy od firmy. Z mojej strony mogę Ci polecić bardzo dobre i tanie biuro rachunkowe w Warszawie z którego sam korzystam. Mają bardzo szeroką ofertę usług księgowych zarówno dla małych jak i dużych firm. Co do cen to zajrzyj na tą stronę: optimum-waw.pl/cennik-uslug-ksiegowych, gdzie znajdziesz ich cennik.
retrouser

Postautor: BorealiS » 17 sty 2017, 2:22

Witam. Również korzystam z usług wspomnianego przez mojego poprzednika biura rachunkowego. Są bardzo profesjonalni i indywidualnie podchodzą do każdego klienta starając się sprostać jego wymaganiom.
Awatar użytkownika
BorealiS

Postautor: serotonina » 17 sty 2017, 3:22

Cześć, ja także współpracuje już od dłuższego czasu z biurem rachunkowym Optimum i jestem bardzo zadowolona z ich pracy. Prowadzą dla mnie pełną księgowość i zawsze wszystko jest wykonane dobrze i na czas, a ceny jakie oferują są bardzo atrakcyjne.
serotonina

Postautor: Iskiereczka » 17 sty 2017, 5:37

Dziękuje Wam za odpowiedzi. Chciałam się jeszcze dowiedzieć, czy biuro, które polecacie oferuje także usługi kadrowe? Zastanawiam się czy może od razu nie wynająć do tego także jakąś zewnętrzną firmę.
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Postautor: BorealiS » 17 sty 2017, 7:20

Owszem, oferują także usługi kadrowe. Moja znajoma wynajmuje ich do tego, oprócz prowadzenia księgowość i z tego co wiem, jest bardzo zadowolona. Twierdzi, że dobrze mieć jedno biuro, które zajmuje się tymi dwoma kwestiami.
Awatar użytkownika
BorealiS

Postautor: Frank » 17 sty 2017, 9:54

Witajcie, korzystam z usług tego biura w kwestii spraw związanych z kadrami i płacami i uważam, że był to bardzo dobry wybór. Widać, że są to doświadczeni ludzi z ogromną wiedzą. Co do cen to uważam, że są bardzo przystępne w porównaniu z innymi biurami rachunkowymi.
Awatar użytkownika
Frank

Postautor: Tosia_samosia » 17 sty 2017, 10:49

Także serdecznie polecam Ci wspomniane biuro! Współpracuje się z nimi bardzo dobrze, są rzetelni i zawsze służą dobrą radą.
Tosia_samosia

Wróć do Biznes