Zalegalizowanie działalności.

Postautor: BorealiS » 31 paź 2016, 6:30

Witam państwa. Jestem młodym przedsiębiorcą, mam 21 lat i postanowiłem otworzyć z kolegą firmę zajmującą się produkcją koszulek. Chcemy oferować najlepsze nadruki i jakość materiałów, generalnie podziałaliśmy trochę na czarno, ale teraz chcielibyśmy zalegalizować działalność by móc wstawiać nasz towar do sklepów, wystawiać rachunki itp. Zastanawiamy się czy lepiej założyć firmę tylko na mnie czy założyć spółkę. Szczerze to nie mamy pojęcia o księgowości i tych wszystkich papierowkych sprawach. Polecicie jakąś dobrą i niedrogą księgową, która by nam doradziła?
Awatar użytkownika
BorealiS

Postautor: retrouser » 31 paź 2016, 6:49

Hahaha, kolejna „firma” z koszulkami. Może od razu ją zakmnijcie bo wiem z doświadczenia, że z takich biznesików nic nie wychodzi.
retrouser

Postautor: clotilda » 31 paź 2016, 8:52

Powinniście się rozejrzeć za dobrym biurem rachunkowym w Warszawie, które przejmie wasze sprawy i wyjaśni to i owo. A tak w ogóle to nie ma co się obawiać księgowości, zwłaszcza na małą skalę to nic trudnego, wystarczy trochę poczytać.
Awatar użytkownika
clotilda

Postautor: WindUpON » 31 paź 2016, 9:32

To nie taka trudna sprawa. Niejedno biuro oferuje usługę, jaką jest obsługa księgowa Warszawa to w końcu wielkie miasto, gdzie nie trudno znaleźć takie firmy ;) Ewentualnie możecie się rozejrzeć po mniejszych miejscowościach jak Piaseczno, czy Konstancin.
WindUpON

Wróć do Biznes