Czy ktoś wie, jaka jest cena pozycjonowania strony www?

Postautor: clotilda » 27 paź 2019, 23:02

Odpalam się właśnie z wlasnym interesem i założyłam stronę. Brakuje mi jednak wyświetlen na niej i już teraz odnoszę konkretne straty :(. Znajomy powiedzia łmi coś o tym, że powinnam postawić na pozycjonowanie stron, ale totalnie nie wiem, na czym to polega. Może ktoś zna jakąś dobrą firmę i wie, ile oni za takie prace biorą?
Awatar użytkownika
clotilda

Postautor: Sheffowa » 28 paź 2019, 1:13

Mam podobny problem. Jeśli ktoś coś więcej wie na ten temat, to bardzo chętnie się dowiem :)
Awatar użytkownika
Sheffowa

Postautor: WindUpON » 28 paź 2019, 2:56

Cześć dziewczyny. Jeśli interesuje was cena pozycjonowania strony WWW to najlepiej skontaktować się zjakąś firmą, która takie usługi oferuje. Wycena może być skrajnie rózna, ale najczęściej płaci się za wyniki. Metod naliczania kosztów takich prac może się różnić w zależności od tego, jaka jest to branża, a także od docelowego wyniku wyszukiwania.
WindUpON

Postautor: clotilda » 28 paź 2019, 5:27

Aha, czyli to jest ustalane z każdym klientem indywidualnie, jak dorze rozumiem? A jakąś firmę znasz, która się takimi rzeczami zajmuje?
Awatar użytkownika
clotilda

Postautor: dollar25 » 28 paź 2019, 7:19

Kolega się nie odzywa, to może ja podpowiem, gdzie można to sprawdzić :) Wystarczy wejść pod link wycenpozycjonowanie.pl. Tam wpisujesz nazwę swojej domeny, maila, a także słowa kluczowe, które są najważniejsze dla twojej strony i… czekasz na to, aż wycenią ci usługę.
dollar25

Postautor: clotilda » 28 paź 2019, 8:02

Ooo super :) Dokładnie czegoś takiego potrzebowałam. Szczęście, że tu zawitałeś kolego :) Jestem ciekawa, ile mi zawołają…
Awatar użytkownika
clotilda

Wróć do Biznes