Skuteczna promocja na imprezie

Postautor: BorealiS » 22 wrz 2016, 3:02

Nieduże ale ważne dla nas targi branżowe, bardziej przegląd produktów i firm. Od niedawna robię w marketingu i muszę przygotować oprawę, żeby prezes był zadowolony i żeby wszystko ładnie wyglądało. Chodzi o jakieś przenośne rozwiązania reklamowe, coś rzucającego się w oczy i równocześnie niezbyt drogiego.
Awatar użytkownika
BorealiS

Postautor: WindUpON » 22 wrz 2016, 5:39

Są fajne możliwości na przykład z firmy Display Expo. Swego czasu coś od nich brałem i pamiętam że sprawdziło się bardzo dobrze. Generalnie wiem że ścianka z logo i jakimiś graficznymi motywami to taki elementarz. Ale de facto zawsze się sprawdza i jakoś zaznacza obecność marki.
WindUpON

Postautor: Iskiereczka » 22 wrz 2016, 5:58

Skup się na podkreślaniu identyfikacji wizualnej, kolega post wcześniej dobrze Ci podpowiada. Jak będzie Was z daleka widać to na pewno więcej osób podejdzie i zainteresuje się. Niby truizm ale część firm zapomina o tym i potem jest zdziwienie dlaczego nikogo u nas nie ma.
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Postautor: throneM » 22 wrz 2016, 7:01

Rozwiązaniem, które zawsze jest obecne na takich eventach są standy promocyjne. Wiem, nie zalicza się to do innowacji, ale powiedzmy sobie szczerze – ile ich jest we współczesnym marketingu, zwłaszcza pod kątem imprez targowych itp.? Ludzie chcą jasnego i prostego przekazu, więc sięgajmy po proste i skuteczne metody.
Awatar użytkownika
throneM

Postautor: papaCharlie » 22 wrz 2016, 8:06

W pełni się zgadzam z przedmówcami, nie ma sensu kombinować. Ścianki spoko, poza tym foldery, warto opłacić hostessy bo ładna buzia zawsze ma pozytywny wpływ na odbiór marki. Raczej wszyscy pod tym względem będą się prezentować podobnie, ale to już inna bajka ;)
Awatar użytkownika
papaCharlie

Postautor: 20karatowa » 22 wrz 2016, 9:19

Kiedyś pracowała jako hostessa, całkiem przyjemna praca zwłaszcza na branżowych wydarzeniach. Z typowych reklam jakie tam widziałam to praktycznie zawsze jakaś ścianka reklamowa, do tego jakiś film promocyjny na ekranie.
Awatar użytkownika
20karatowa

Wróć do Sport i rekreacja