Szukam ciekawego miejsca do wypoczynku

Postautor: clotilda » 28 gru 2015, 6:05

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem studentką filologii polskiej, więc fascynuje mnie literatura. Nie mam ulubionej epoki, ale bardzo lubię okresy w literaturze, z których jest dużo lektur, a mało wierszy. Inspiruje mnie realizm, długie opisy przyrody, idea pracy. Sama zazdrościłam bohaterom literackim, ponieważ od urodzenia mieszkam w Warszawie i jeśli gdzieś wyjeżdżałam, to za granicę. Odwiedziłam wiele różnych państw: Japonię, Słowację, Portugalię, Bułgarię, Grecję, Turcję, Anglię, Austrię. Ale nigdy nie zwiedziłam tak naprawdę Polski. Chciałabym to zmienić. Proszę o inspirację.
Awatar użytkownika
clotilda

Postautor: Sheffowa » 28 gru 2015, 8:28

Chciałabyś coś w klimatach dworku szlacheckiego – Soplicowo, Korczyn. Ha. Dosłownie takich miejsc może nie znajdziesz, bo literatura a życie realne to jednak co innego. Ale z pewnością wycieczka na wieś będzie dla Ciebie spełnieniem tego marzenia. Pomyśl poważnie o agroturystyce, i już teraz rezerwuj sobie wymarzony domek. Brzezina jest wspaniałą miejscowością, czołową, jeśli chodzi o ten rodzaj wypoczynku. Uwielbiam ten klimat.
Awatar użytkownika
Sheffowa

Postautor: stworzona_ilonaa » 28 gru 2015, 11:24

Ewentualnie wybierz domki letniskowe nad jeziorem Brzezina - Agroturystyka Kujawy będzie dobrym wyborem. Drzewa wokół, drewniany domek, jezioro – niczym rekwizyty prosto z sentymentalizmu! Będziesz wniebowzięta. Ja też byłam, lubię wracać nad te jezioro. Ponadto widzę, że mamy wiele wspólnego. Ja też jestem zafascynowana literaturą, choć nie poszłam na studia polonistyczne. Więc powtórzę na koniec: wczasy nad jeziorem Brzezina - Agroturystyka Wielkopolska ofkoooz ;)
Awatar użytkownika
stworzona_ilonaa

Wróć do Sport i rekreacja