Nowe inspiracje modowe

Nowe inspiracje modowe

Postautor: clotilda » 31 gru 2015, 2:52

Cześć dziewczyny. Mam do was takie pytanie. Piszę swojego bloga o modzie, wiecie, kreacje, szukam ciekawych rzeczy itp. I tutaj moje pytanie. Szukam sklepów internetowych, które nie są bardzo popularne. Chodzi o to, że na takich stronach często łatwiej znaleźć coś ładnego.
Awatar użytkownika
clotilda

Nowe inspiracje modowe

Postautor: Sheffowa » 31 gru 2015, 5:19

Witaj. Jeżeli masz ochotę możesz podać swojego bloga, bardzo chętnie poczytam. Co do twojego pytania to może uda mi się pomóc. Wejdź tutaj kafrim.pl/sukienki,c17.html Co prawda nie jest to malutki sklepik, którego nikt nie zna, ale jak szukałam tam sukienki, byłam niesamowicie zaskoczona. Duża część modeli jest po prostu niedostępna w innym miejscu, nie wiem od czego to zależy ale nie mogłam znaleźć czegoś podobnego.
Awatar użytkownika
Sheffowa

Nowe inspiracje modowe

Postautor: dunkelheit » 31 gru 2015, 6:49

Ja kiedyś jak na szybko szukałam taniego sklepu internetowego z damskimi bluzkami to znalazłam kilka ciekawych pozycji. Już biorę się za pisanie prywatnej wiadomości, zaraz dostaniesz wszystkie moje kontakty :D
Awatar użytkownika
dunkelheit

Nowe inspiracje modowe

Postautor: clotilda » 31 gru 2015, 8:16

No to czekam czekam :D Szukam ciekawych inspiracji bo nie zawsze duża firma o globalnym zasięgu odkrywa nowe trendy, oni na pewno je wykorzystują ale nie zawsze są w stanie stworzyć coś czego jeszcze nie było. Jak wiecie, ubrania damskie to bardzo szeroki biznes. Ale nie da się tam nic osiągnąć bez takiego zmysłu.
Awatar użytkownika
clotilda

Nowe inspiracje modowe

Postautor: Sheffowa » 31 gru 2015, 8:29

No akurat jeżeli chodzi o ubieranie to tak jak z malarstwem albo czymś innym :D to wszystko musi ze sobą jakoś współgrać. Wcale nie trzeba ciuchów za miliony żeby wyglądać dobrze. Jak tak czasem patrzę w telewizji albo coś to to że ktoś ma dużo kasy, jeszcze nie znaczy że jest dobrze ubrany. Dziewczyny z pensją studentki są w stanie znaleźć takie okazje i takie perełki, że one wyglądają jak milion dolarów :D
Awatar użytkownika
Sheffowa

Nowe inspiracje modowe

Postautor: clotilda » 31 gru 2015, 10:08

No właśnie w tym rzecz, dlatego szukam ciągle czegoś nowego. Kiedyś znalazłam stronę z rzeczami z chin. Byłam strasznie pesymistycznie nastawiona do tego, bo przecież chińskie. Problem w tym, że tego co oni oferowali na swoich stronach, nie mogłam znaleźć nigdzie.
Awatar użytkownika
clotilda

Wróć do Świat kobiet