Jak sprawdzić czy pracownik mówi prawdę?

Postautor: zadumany » 13 sty 2017, 1:50

Witam. Mam dość nietypowy problem. Chodzi o mojego pracownika. Prowadzę niewielka firmę transportową we Wrocławiu. Zatrudniam kilkanaście osób, jednak ostatnio mam kłopot z jednym kierowcą. Ciągle bierze zwolnienie lekarskie. Średnio tydzień w każdym miesiącu jest nieobecny. Nie wiem o, co chodzi, ale jest to dosyć problematyczne. Macie jakieś sprawdzone metody, żeby dowiedzieć się, co się dzieje?
Awatar użytkownika
zadumany

Postautor: papaCharlie » 13 sty 2017, 3:12

Zatrudnij detektywa, to bez problemu będziesz wiedział, czy ten pracownik działa uczciwie, czy jaki jest powód nieobecności. Faktycznie wygląda to trochę dziwnie.
Awatar użytkownika
papaCharlie

Postautor: maniac32 » 13 sty 2017, 4:22

Może to po prostu głupi zbieg okoliczności. Nie można tak od razu rzucać oskarżeń, tylko trzeba to sprawdzić. Ja bym pogadał po prostu z tym pracownikiem i go zapytał. Może jest jakieś wyjaśnienie tego. A zatrudnianie detektywa to chyba przesada.
Awatar użytkownika
maniac32

Postautor: WindUpON » 13 sty 2017, 6:20

I co myślisz, ze pracownik Ci powie? Oczywiście, że lepiej skorzystać z usług detektywistycznych. Sam kiedyś korzystałem z tych: cdfox.pl/kontakt/detektyw-wroclaw/ i moim zdaniem to najlepszy prywatny detektyw we Wrocławiu. Śmiało Ci mogę go polecić, jeśli chcesz sprawdzić swojego pracownika. W ten sposób zobaczysz, czy Cię nie oszukuje.
WindUpON

Postautor: zadumany » 13 sty 2017, 7:13

W sumie masz rację. Nigdy nie myślałem o zatrudnianiu detektywa, ale z drugiej strony nie chcę zatrudniać kogoś, kto mnie oszukuje.
Awatar użytkownika
zadumany

Postautor: papaCharlie » 13 sty 2017, 9:26

Ja Cię doskonale rozumiem. Sam w takiej sytuacji też bym zatrudnił prywatnego detektywa. W końcu lepiej to sprawdzić i mieć pewność. Teraz Ci detektywi działają naprawdę skutecznie, więc dostarczą Ci wszelkich informacji.
Awatar użytkownika
papaCharlie

Wróć do Kącik zwierzeń