Pomoc w wyborze laptopa

Pomoc w wyborze laptopa

Postautor: Iskiereczka » 20 mar 2016, 23:31

Cześć Wam. Szukam pomocy w ramach poszukiwań co do odpowiedniego laptopa. Poszukuje czegoś fajnego, ale i w rozsądnej cenie. Nie zależy mi na super dopakowanej specyfikacji, ale na czymś żeby móc oglądać filmy, obrabiać zdjęcia w programach graficznych i słuchać muzyki. Może mi coś fajnego polecice? ;)
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Pomoc w wyborze laptopa

Postautor: zadumany » 21 mar 2016, 1:24

Hejka ;) Rzuć okiem na te laptopy: mct-sklep.pl/laptopy-c4277.html pod tym linkiem możesz znaleźć świetną ofertę rozmaitych laptopów i od razu masz podane jaką specyfikacje mają w środku. Może wybierzesz sobie coś interesującego stamtąd ;)
Awatar użytkownika
zadumany

Pomoc w wyborze laptopa

Postautor: papaCharlie » 21 mar 2016, 3:57

Ja sam mogę polecić laptopy Lenovo ThinkPad które według mnie biją na głowę konkurencje i sam sobie niedawno takiego sprawiłem ;) To zdecydowanie świetne komputery. Poczytaj sobie o nich ;D
Awatar użytkownika
papaCharlie

Pomoc w wyborze laptopa

Postautor: maniac32 » 21 mar 2016, 6:21

No Lenovo są całkiem spoko, ale wolę laptopy Toshiba Satellite bo zależy mi na ciut mocniejszych podzespołach, żeby sobie pograć jeszcze w gry ;)
Awatar użytkownika
maniac32

Pomoc w wyborze laptopa

Postautor: WindUpON » 21 mar 2016, 8:06

Ach te laptopy ;P serwis laptopów odwiedzałem swojego czasu parę razy w miesiącu jak do niedawna miałem przenośny komputer.. Jakoś w moich rękach laptopy strasznie szybko się psują.. zawsze łapie jakieś wirusy i ogólnie wydajność strasznie szybko spada.. Dlatego jak już to wolę używać konsoli do gier, przynajmniej mam spokój i gwarancje, że nic nie zepsuje :P
WindUpON

Pomoc w wyborze laptopa

Postautor: serotonina » 21 mar 2016, 8:35

O takie coś moja droga to tak średnio mogę Ci pomóc ;) Jak ja mam jakiś informatyczny problem to od razu lecę do mojego chłopaka, który się na tym zna ;) Sam też zamawiał mi laptopa i ogólnie zna się na takich specyfikacjach itp.. Ale Faceci to często mają zajawki na takie coś :P
serotonina

Wróć do Komputery