Dane z tableta.. usunięte

Postautor: retrouser » 12 paź 2016, 4:42

Witam. Nieopatrznie usunąłem dane z mojego tableta. Są to bardzo ważne dla mnie rzeczy i niestety musze je jakoś odzyskać. Jest jakiś program, żeby to zrobić? Albo może lepiej – jest jakaś firma, która by się tym dość szybko zajęła i pozwoliła mi odzyskać takie dane? Bo jednak sam się kompletnie na tym nie znam i się boję, że potem coś jeszcze przypadkiem zrobię nie tak i usunę ważną zawartość, albo w ogóle mój tablet przestanie działać.. cóż, nigdy nie byłem specem od informatyki.
retrouser

Postautor: zadumany » 12 paź 2016, 5:34

No ja Ci osobiście się przyznam, że też decydowałem się na odzyskanie danych z tableta:
datadetect.pl/odzyskiwanie-danych/z-tableta, bo też miałem podobny do Ciebie problem. Jednak nie jest zbyt łatwo takie coś samemu zrobić samodzielnie, bo czytałem na internecie itp. o wiele lepiej jest iść do fachowca.. oni przynajmniej dają gwaranacje jakości i skuteczności swoich działań.
Awatar użytkownika
zadumany

Postautor: CULLEN » 12 paź 2016, 6:12

Poczytałem trochę na necie i znakomite opinie ma ten informatyk śledczy: datadetect.pl/informatyka-sledcza, bowiem wiele osób potwierdza, że naprawdę im pomogli i widać nawet po stronie internetowej, że są bardzo profesjonalni. Jak chcesz to zgłoś się do nich i na pewno będą mogli Ci pomóc i odzyskac utracone dane.
Awatar użytkownika
CULLEN

Postautor: WindUpON » 12 paź 2016, 9:10

No proszę.. ja nawet nie miałem pojęcia, że tego typu firma i usługi istnieją! Też mi się podoba ta firma Datadetect.. mam w sumie też taki problem bowiem.. trochę nie ufam swojemu wspólnikowi. Mam dostęp do jego laptopa i jestem ciekaw, czy mógłbym może wyciągnąć jakieś ważne dane z niego. Chodzi mi tutaj o podejrzenie, że przekazuje ważne informacje z naszej firmy i ogólnie to, że są problemy z księgowością, którą się on zajmuje niby. Może na tym laptopie jest wszystko i warto aby fachowcy na to zerknęli.
WindUpON

Wróć do Komputery