Opony na zimę

Opony na zimę

Postautor: throneM » 10 sty 2017, 19:40

jako, że nie chcę dołączyc do grona „tańczących na lodzie” to postanowiłem kupić sobie wreszcie porządny komplet zimowek. Rzecz w tym, że obecnie wybór na rynku jest tak duży, że nie wiem w co ręce wsadzić, by wybrać odpowiednie podeszwy dla swojego samochodu. A Wy z jakich korzystacie?
Awatar użytkownika
throneM

Opony na zimę

Postautor: Frank » 10 sty 2017, 21:51

Dunlop. Nie ma lepszych opon na zimę, niż tej firmy. Jeżdżę na Winter Responsach i są rewelacyjne. Doskonale trzymają się nawet oblodzonej nawierzchni (oczywiście przy rozsądnej jeździe). A przy ym można je kupić w naprawdę rozsądnych cenach. Jeszcze zależy oczywiście na jakie koło i jaki udźwig :)
Awatar użytkownika
Frank

Opony na zimę

Postautor: BorealiS » 11 sty 2017, 0:37

Kolega nawet nie wie, o czym mówi. :P Jeśli chcesz naprawdę dobrego trzymania się na drodze w czasie zimy, a nawet jak nieco mocniej depniesz, to sobie zainwestuj w Ultra Gripy Goodyeara. Mieszkam w górach, więc wiecie, jak to wygąda, jak się jeździ tam zimą. Tyle, że tam gdzie niektórzy wyciagają łańcuchy, to ja na swoich gumach na spokojnie sobie podjeżdżam.
Awatar użytkownika
BorealiS

Opony na zimę

Postautor: retrouser » 11 sty 2017, 2:38

Ta, jedzie taki bez łańcuchów, a później jest „ale urwał! Ale to było dobre” :D
retrouser

Opony na zimę

Postautor: Iskiereczka » 11 sty 2017, 5:10

No są takie sytuacje :) W każdym razie, myślę kolego, że jeśli szukasz dobrych opon na zimę, to przede wszystkim zajrzyj sobie na stronę sklepu Opony Kunicki. Tam możesz sobie zestawić opony różnych producentów, porównać je w wygodnej tabelce, a przy okazji kupisz je po bardzo atrakcyjnych cenach :)
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Opony na zimę

Postautor: Frank » 11 sty 2017, 6:10

No tu się z koleżanką trudno nie zgodzić. Ja swoje Dunlopki też tam kupiłem. Ale… tak pojednawczo mówiąc, co by nie wdawać się w spór z kolegą, który mi wcześniej odpowiedział, myślę, że najlepiej by było, byś sam sobie obejrzał opony na zimę różnych producentów. Jak wejdziesz na stronę sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony--zimowe-osobowy to zobaczysz opony wszystkich producentów. Wyszukiwanie jest o tyle łatwe, że sobie wybierasz rozmiar, na jaki sezon i do jakiego typo samochodu mają być te opony.
Awatar użytkownika
Frank

Opony na zimę

Postautor: throneM » 11 sty 2017, 8:56

Kurczę, powiem Wam szczerze, że dobry ten sklep. A też i widzę, że ceny rzeczywiście niewygórowane. Jak byłem w jednym z lokalnych sklepów to za Dębicę mi wołali 300 zł od sztuki, a tu widzę, że nawet do trzech razy mniej można zapłacić. No no… przede wszystkim chylę czoła przed koleżanką, która pierwsza wspomniała o tym sklepie, a Wam Panowie dziękuję za konstruktywny spór nad oponami ;) Teraz myślę poradzę sobie sam. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
throneM

Wróć do Motoryzacja