Skąd wziąć przyczepę kempingową?

Postautor: Iskiereczka » 21 gru 2016, 1:36

Cześć. Słuchajcie moi drodzy, mnie tutaj sprowadza pewne pytanko. Chodzi mi mianowicie o temat przyczep kempingowych. Chcemy następne wakacje spędzić z mężem właśnie w przyczepie, ale problem polega na tym, że… nie mamy przyczepa. Skąd taką przyczepę można skombinować?
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Postautor: throneM » 21 gru 2016, 3:34

Wiesz, to jest akurat taka rzecz, którą można łatwo i bez problemu dostać Moim zdaniem wystarczy tylko dobrze poszukać i zaraz zobaczysz, że raczej nie będzie kłopotu. A opcji jest wiele – można kupić, odkupić, wypożyczyć, także akurat tą kwestią ja bym się na Twoim miejscu nie przejmował
Awatar użytkownika
throneM

Postautor: Iskiereczka » 21 gru 2016, 5:26

No dobrze, w takim razie pozostaje mi tylko znalezienie jakiegoś konkretnego miejsca, w którym rzeczywiście mogę tego dokonać i bez problemu sobie ten cały sprzęt załatwić. Oby rzeczywiście mi się to udało tak łatwo jak mówisz, że będzie ;)
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Postautor: Frank » 21 gru 2016, 7:02

Ja też mogę potwierdzić, że będzie łatwo. Wejdź sobie choćby na stronę centrumcaravaningu.pl/przyczepy-kempingowe/wynajem/ i zobacz ofertę tej firmy, która ma u siebie właśnie usługę wypożyczenia takiej przyczepy. Bez problemu się przekonasz o tym, że możesz ją wynająć i się cieszyć przez długi czas, bo koszty są fajne
Awatar użytkownika
Frank

Postautor: Iskiereczka » 21 gru 2016, 9:11

O nareście jakiś konkret. Właśnie chodziło mi głównie o to, żeby poznać jakieś konkretne informacje. W takim razie bardzo Ci dziękuję, że mi je podajesz, bo teraz już wiem, że te wakacje na pewno będą super udane! :D
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Postautor: Frank » 21 gru 2016, 11:35

Ależ nie ma sprawy, korzystaj do woli. Jak będziesz miała dzięki temu super wakacje w przyeczpie kempingowej, to tym bardzi się, cieszę, że mogłem pomóc :)
Awatar użytkownika
Frank

Wróć do Motoryzacja