Dobra firma z okolic poznania do wypożyczenia aut

Postautor: retrouser » 05 wrz 2016, 0:26

Kłaniam się wszystkim nisko. Założenie tego tematu motywuję chęcią wyszukania dobrej firmy, która jest przede wszystkim godna polecenia. Będzie mi miło, jeśli ktoś będzie się wypowiadał mając już jakieś doświadczenie z firmami wypożyczającymi i będzie mógł coś więcej na ten temat dopowiedzieć.
retrouser

Postautor: clotilda » 05 wrz 2016, 1:39

Hej, co by tu nie pisać zawsze znajdzie się ktoś kto będzie za i ktoś kto okaże się przeciw. Nie miałam czasu zrobić profesjonalnego researchu ale myślę, że na pewno znajdziesz coś posługując się typową wyszukiwarką. Teraz każda firma bardzo dba o swoje dobre imię zwłaszcza w Internecie, tak więc sądzę, że można im zaufać w razie coś. Trzymaj się ciepło, pozdrawiam
Awatar użytkownika
clotilda

Postautor: papaCharlie » 05 wrz 2016, 4:06

Witam. Jeśli chodzi o dobra firmę, to jest taka wypożyczalnia samochodów Torcar. Mój kumpel wypożyczał tam auto. Z tego co mówił ceny były dość znośne, nie trzeba było się zapożyczać, żeby przez tydzień pojeździć nowszym autem. Może też powinieneś wziąć pod uwagę tą firmę. Może tobie też się przyda. Mają tam nie tylko osobówki, ale także i dostawcza ki jakby ktoś pytał.
Awatar użytkownika
papaCharlie

Postautor: throneM » 05 wrz 2016, 6:57

Witajcie. Chyba nawet wiem o którą firme chodzi. Niemal jestem na stówkę pewien że o tą firmę torcar24.pl/aktualnosci/n/wynajem-busow.html podałem link, żeby założyciel tematu nie musiał się tyle naszukać. Rzeczywiście mają dobra ofertę, to trzeba im oddać. A co do wynajmu to mają dość dobre warunki.
Awatar użytkownika
throneM

Wróć do Motoryzacja