Gdzie kupujecie akcesoria do samochodu?

Postautor: papaCharlie » 26 sie 2016, 4:22

Kilka miesięcy temu zmieniłem samochód i chciałbym kupić jeszcze bagażnik rowerowy. Lubię sport i po prostu takie cacko wg mnie jest niezbędne. Gdzie kupujecie akcesoria do samochodu?
Awatar użytkownika
papaCharlie

Postautor: maniac32 » 26 sie 2016, 7:01

Ja to zawsze szukam w necie, bo jednak nie mam czasu latać po mieście i porównywać cen. Więc dla mnie online jest najwygodniej.
Awatar użytkownika
maniac32

Postautor: WindUpON » 26 sie 2016, 7:39

Wiesz tak sobie mysle ze mógłbyś tu zajrzec strefakierowcy.pl/filter/category,148,bagazniki-rowerowe-na-hak brat mi wspominal o tej firmie i maja rozne marki bagażników rowerowych. Spokojnie dwa rowery można zmieścić, tylko jak będziesz jechac to nie pedz za bardzo, bo musisz dostosowac prędkość o czym niektórzy zapominaja. :P ja to bardziej przeglądałem ich akumulatory Conventional strefakierowcy.pl/filter/category,128,akumulatory żeby nie przepłacać. On jest sucho ładowany no i ma płynny elektrolit, wiec tez calkiem spoko.
WindUpON

Postautor: Frank » 26 sie 2016, 9:43

Bagaznik rowerowy to dobierzzaleznie od tego ile planujesz rowerow przewozic. Bo sa przeciez i na 4 rowery, ale jak tu ktos pisal, wtedy nie zamieniasz się w Kubice za kierownicą, bo to po prostu nie jest zbyt bezpieczne.
Awatar użytkownika
Frank

Postautor: retrouser » 26 sie 2016, 10:05

Ta firma o ktorej pisal kolega wyzej no coz stref kierowcy.pl to ma jednak sporo rzeczy akumulatory, bagażniki, foteliki… ja kupowałem fotelik jak mała się urodziła i było trzeba trochę pozmieniać wystroj samochodu ;) Oczywiście kolor wybrala partnerka, jak wiadomo :P
retrouser

Wróć do Motoryzacja