Przyjemna nauka tańca towarzyskiego w Warszawie dla pary w średnim wieku:)

Postautor: Tosia_samosia » 10 lut 2017, 3:23

Witam. Razem z mężem niedawno przekroczyliśmy tę magicznę barierę 50 lat życia i wspólnie postanowiliśmy zrobić coś, dla nas, szalonego ;) Chcemy po tych wszystkich latach nauczyć się tańca towarzyskiego i może jeszcze kiedyś zawładnąć parkietem na jakimś przyjęciu sylwestrowym. Znacie jakąś szkołę, która zaopiekuje się takimi sucharkami jak my i będzie w stanie wydobyć trochę energii w tańcu?
Tosia_samosia

Postautor: 20karatowa » 10 lut 2017, 4:10

Oj trochę przesadzasz z tym sucharkiem, po 50-tce to się dopiero zaczyna życie ;) A zresztą to młody wiek. Fajny pomysł, szkoda, że ja mojego męża nie mogę wyciągnąć na taniec, uparty jest i tylko przed telewizorem tyje :P
Awatar użytkownika
20karatowa

Postautor: zadumany » 10 lut 2017, 4:32

Hej. Zabawne bo niedawno podjeliśmy podobną deczję, zaczyniemy naukę tańca towarzyskiego w Warszawie i od planu do jego realizacji droga była naprawdę krótka. Bardzo dobrze się czujemy na zajęciach organizowanych przez tę szkołę http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-towarzyski-dorosli. Początkowo myśleliśmy o zajęciach indywidualnych, bo takie też tam są, ale ostatecznie wybraliśmy te grupowe, a grupa podoba wiekowo. To dobrze, że tam się nie miesza za bardzo ludzi. Wyrozumiali są Ci instruktorzy, widać, że robią to nie z przymusu, a z prawdziwej pasji do tańca. Nigdy nie przypuszczałem, że taniec może nam tak iść. Mają świetne podejście, naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
zadumany

Postautor: Tosia_samosia » 10 lut 2017, 6:50

Teraz to mi smaczku narobiłeś tylko! Dziękuję za odpowiedź bo nigdy nie słyszałam o tej szkole Rising Stars. Nie omieszkam się zainteresować tą ofertą. Swoją drogą tylko towarzyskim tańcem się zajmują?
Tosia_samosia

Postautor: zadumany » 10 lut 2017, 9:01

Zdecydowanie nie, oferta jest mega szeroka, co tylko lubisz to możesz próbować się nauczyć ;)
Awatar użytkownika
zadumany

Wróć do Praca i nauka