W jaki sposób szukać pracy?

Postautor: BorealiS » 15 lis 2016, 6:04

Cześć. Weźcie mi coś podpowiedzcie. W jaki sposób Wy szukacie pracy? Bo ja szukam i szukam, a nie mogę niczego znaleźć. Niby jakieś tam oferty oglądam, przeglądam, ale jakos mi nie idzie. Wysyłam swoje CV które swoją drogą jest dosyć pokaźne a i tak nie odzywa się nikt. Ja nie wiem już w czym problem
Awatar użytkownika
BorealiS

Postautor: Frank » 15 lis 2016, 7:16

może szukasz po prostu w złym miejscu? No wiesz, w necie czasami jest sporo różnych ofert pracy a spora częśc z nich się okazuje po prostu fejkowa, więc możesz sobie wysyłać swoje cv nawet na nieistaniąjące adresy, bo tak po prostu jest dzisiaj. Reklamy i jeszcze raz reklamy. Na wszystko trzeba uważac.
Awatar użytkownika
Frank

Postautor: BorealiS » 15 lis 2016, 9:59

No kto wie, w sumie może tak być. No ale nie wiem już, może zaczne już po prostu jakoś inaczej szukać. Chociaż wydaje mi się że akurat w Wielkopolsce oferty pracy są i to na dodatek jest ich sporo. Podobono rąk do pracy brakuje, a mnie to nikt przyjąć nie chce. No nie wiem. Jakiś problem jest :P
Awatar użytkownika
BorealiS

Postautor: stworzona_ilonaa » 15 lis 2016, 10:35

Cześć kolego. No czasami tak po prostu bywa, że trzeba na swoją kolej z pracą poczekać. Przerabiałam to ostatnio od podszewki, więc wiem co mówię. Też nie mogłam znaleźć a wydawało i się, że wszędzie gdzie szłam to widziałam ogłoszenie o pracę. No ale może okazało się, że warto czekać, bo dostałam pracę marzeń.
Awatar użytkownika
stworzona_ilonaa

Postautor: BorealiS » 15 lis 2016, 13:09

No też się tak pocieszam, że nie mogę nigdzie znaleźć pracy, bo po prostu nie ma jeszcze tej jedynej i wymarzonej na którą czekam :P
Awatar użytkownika
BorealiS

Postautor: maniac32 » 15 lis 2016, 14:54

U mnie sytuacja wygląda tak, że jeśli chodzi o oferty pracy dolnośląskie ma akurat wiele do zaoferowania i można sobie w różnych profesjach szukać i przebierać, więc akurat jestem spokojny o wszystko
Awatar użytkownika
maniac32

Wróć do Praca i nauka