Pomoc z zabawkami dla dzieci

Postautor: throneM » 04 lis 2016, 4:59

Witam witam witam!!1 Pojawia się tutaj na chwilę dłuższą lub krótsza a to zależy w sumie od tego jak bardzo satysfakcjonującą odpowiedź mi się uda od Was uzyskać. Mam nadzieję, że bardzo zadowolony z tąd wyjde i wasza pomoc będzie naprawdę mi bardzo potrzebna. Dacie rade?
Awatar użytkownika
throneM

Postautor: Iskiereczka » 04 lis 2016, 5:32

No możliwe, że damy radę, ale warto chyba było by wiedzieć wcześniej, o jakim temacie chcesz pogadać no nie? Bo tak trudno wyrokować czy nam się uda czy nie, jak nawet nie wiemy w czym mamy Ci pomóc :P
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Postautor: throneM » 04 lis 2016, 6:28

No tak. Głuptasek ze mnie taki troszkę. Chodzi o to, że znalazłem na stronie samdlamam.pl taką ofertę z zabawkami dla dzieci. Na przykład od firmy Fisher Price huśtawki sobie tam oglądam. No i tak się zastanawiam czy dla takiego małego dziecka taka huśtawka to w ogóle jest jeszcze bezpieczna? Bo ja jakoś nie mam przekonania, ale może ktoś mnie tutaj do tego pomysłu przekona i powie, że to jest dobry pomysł?
Awatar użytkownika
throneM

Postautor: serotonina » 04 lis 2016, 7:13

Przekonywać Cię możemy, ale czy nam się uda przekonać? Zabawki dla dzieci są tak projektowane, że jak kupujesz je z pewnego źródła, to po prostu muszą być bezpieczne, bo inaczej firma pójdzie z torbami za odszkodowania za sprzedawanie takich zabawek, które nie są zbyt bezpieczne. No taka prawda. Jest teraz nawet wiele sklepów online z zabawkami, w których takie zabawki można kupic, a często nawet poczytać autentyczne opinie ludzi, którzy z tego korzystali
serotonina

Postautor: aspekt » 04 lis 2016, 9:53

Hm no może masz rację. Ale chwilowo chyba i tak zostanę przy swoich grach do uczenia dwulatków i mam nadzieję, że mi się uda jakoś dziecko na ludzi wychować i będzie się rozwijało nawet dobrze
aspekt
Administrator

Postautor: Iskiereczka » 04 lis 2016, 11:44

Jak będziesz mu serwował gry edukacyjne to na pewno wszystko pójdzie po Twojej myśli :)
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Wróć do Dzieci