Podniecenie u kobiety

Podniecenie u kobiety

Postautor: clotilda » 09 wrz 2016, 4:31

Witajcie. Mam takie pytanko, mam nadzieję, że szybkie, ale jak chcecie to możemy sobie dłużej trochę też podyskutować. Chciałabym się dowiedzieć jak podniecić kobietę, bo ostatnio mam takie okresy, że chciałabym uprawiać seks, bo wiem, jakie to jest przyjemne, ale z drugiej strony to nie mam ochoty na to wszystko. Da się może coś zrobić, żeby to zmienić? Bo nie chcę się sama do tego zmuszać, a jednak ten seks bym chciała uprawiać. Macie moje drogie panie jakieś sposoby na to?
Awatar użytkownika
clotilda

Podniecenie u kobiety

Postautor: Sheffowa » 09 wrz 2016, 5:54

No czasami tak to bywa, że nam się chce. Ale da się dużo zrobić, żeby to zmienić. Na przykład cena muchy hiszpańskiej jest teraz bardzo dobra, a ta mucha rzeczywiście działa, o czym miałam się okazje jakiś czas temu przekonać, bo właśnie też z ciekawości tak sobie z mężem trochę w sypialni eksperymentowaliśmy :P
Awatar użytkownika
Sheffowa

Podniecenie u kobiety

Postautor: BorealiS » 09 wrz 2016, 7:01

Eksperymenty w łózku zawsze są dobre :D My też lubimy z żoną różne rzeczy próbować. A jak na stronie sexelixir.eu/libido-kobiet poczytaliśmy trochę informacji o tym jak w ogóle działa libido kobiet, to już w ogóle się zdecydowaliśmy na fajne rzeczy. Oni tam na stronie mają dostępne różne afrodyzjaki i okazuje się, że one rzeczywiście działają, co wywłało całkiem spore zdziwienie u nas
Awatar użytkownika
BorealiS

Podniecenie u kobiety

Postautor: Sheffowa » 09 wrz 2016, 8:00

No my też tak jakoś tak sceptycznie do tego podchodziliśmy, bo do tej pory w takie rzeczy nie wierzyliśmy raczej, ale postanowiliśmy się przekonać i rzeczywiście okazało się, że bomba, że działa. I od tej pory wchodzimy regularnie na sexelixir.eu i kupujemy sobie różne afrodyzjaki, żeby nam fajniej w łóżku było :P Także polecamy wszystkim taką sprawę
Awatar użytkownika
Sheffowa

Wróć do Miłość i seks