Intymny problem w związku

Postautor: throneM » 21 gru 2015, 3:11

Witam wszystkich panów, mam taki nie fajny problem, właściwie to aż ciężko o nim pisać. Niestety nie potrafię kontrolować wytrysku, czasem przychodzi on wcześniej niż bym tego chciał. Nie muszę chyba tłumaczyć jak bardzo jest to stresujące. Proszę o jakąś sensowną radę.
Awatar użytkownika
throneM

Postautor: Frank » 21 gru 2015, 3:32

Witaj, problem z którym się zmagasz to naprawdę ciężka sprawa, wielokrotnie próbowałem różnymi metodami opóźnić wytrysk lecz niestety na darmo. Możesz spróbować użyć kremów lub maści, podobno na niektórych działają. Wygoogluj sobie orgasm control. Podobno najlepsze tabletki.
Awatar użytkownika
Frank

Postautor: clotilda » 21 gru 2015, 5:38

Hej, mój facet miał podobny problem, był nawet z tym u lekarza. Lekarz kazał mu próbować różnych metod seksu. Twierdził, że mężczyźni szybciej się podniecają w niektórych pozycjach, że warto czasem przystopować.
Awatar użytkownika
clotilda

Postautor: stworzona_ilonaa » 21 gru 2015, 8:34

Mój mąż właśnie wrócił od lekarza, zaproponował mu leczenie tabletkami przedłużającymi stosunek. Podobno lek ten ma bardzo dobre rezultaty widoczne już po pierwszych dniach. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jak będą efekty to na pewno dam znać :)
Awatar użytkownika
stworzona_ilonaa

Postautor: retrouser » 21 gru 2015, 9:36

Ja próbowałem także używać specjalnych prezerwatyw, ale niestety marne mają działanie.
retrouser

Wróć do Miłość i seks