Życie łóżkowe – jak je ulepszyć?

Postautor: stworzona_ilonaa » 10 lut 2017, 9:00

Cześć. Witajcie serdecznie. Mam do Was pytanko. Mianowicie chcę się dowiedzieć jakie znacie sposoby na to, żeby urozmaicić życie seksualne. Kochamy się często, ale jakoś szału nie ma. Nie mogę osiągnąć orgazmu i nie wiem co robić. Frustrujące to jest trochę, jak człowiek się stara a nic nie wychodzi
Awatar użytkownika
stworzona_ilonaa

Postautor: Tosia_samosia » 10 lut 2017, 9:11

No bo żeby dojść do orgazmu to trzeba najpierw trochę poćwiczyć i dopiero wtedy się człowiek może zabrać za seks. Ja tez miałam taki problem i nie wychodziło nic. Ale znalazłam na to sposób i teraz jestem już zadowolona, że mogę osiągnąć pełną satysfkację :)
Tosia_samosia

Postautor: stworzona_ilonaa » 10 lut 2017, 9:29

A o jakim sposobie tutaj dokładnie mówisz? Pytam bo chętnie się dowiem i też coś zmienię, żeby się nauczyć jak się osiąga orgazm :) Mam nadzieję, że się to uda i będą mogła wreszcie mieć pełną satysfkację
Awatar użytkownika
stworzona_ilonaa

Postautor: Tosia_samosia » 10 lut 2017, 10:38

Tajemnicą są tutaj kulki gejszy. Ja na stronie http://pinkarrow.pl/kulki-gejszy kupiłam i jestem naprawdę zadowolona, bo to jest coś, co pozwala sobie wyrobić mięśnie pochwy i później się kontrolować w taki sposób, że osiągnięcie orgazmu będzie o wiele łatwiejsze. No i przyjemność korzystania z takich kulek też ogromna
Tosia_samosia

Postautor: serotonina » 10 lut 2017, 12:55

Ja jeszcze wibratory polecam. One są zwykle niedoceniane. Na stronie http://pinkarrow.pl/wibratory można znaleźć naprawdę spory wybór różnych wibratorów do stosowania na co dzień i mieć całkiem sporą satysfkację
serotonina

Wróć do Miłość i seks