Profesjonalna renowacja mebli – gdzie mogę zobaczyć efekty prac specjalistów?

Postautor: throneM » 08 cze 2017, 5:49

Moja ciotka, któa od lat miesza za granicą planuje w najbliższym czasie przyjechać do naszego kraju, żeby kupić dość wiekową posiadłość, która już praktycznie jest w jej rękach od kilku miesięcy, ale pozostały jeszcze pewne formalnoiści prawne. W tym czasie jednak ja mam zająć się poszukaniem kogoś kto prowadzi renowację mebli. Ciotka przed zatrudnieniem takiego specjalisty chciałaby zobaczyć efekty jego wcześniejszych prac. Znacie może kogoś kto udostępnia swoje poczyniania?
Awatar użytkownika
throneM

Postautor: Frank » 08 cze 2017, 5:57

Witam, szczerze przyznam, że miałbym trochę nerwów przed pomaganiem takiej ciotce, no ale finał może się okazać całkiem fajny, jeśli dostaniesz namiar na naprawdę dobrego fachowca. Ale dziedzina jest dość specyficzna, więc wydaje mi się, że może być bardzo trudno poszukać odpowiedniego fachowca.
Awatar użytkownika
Frank

Profesjonalna renowacja mebli – gdzie mogę zobaczyć efekty p

Postautor: jon » 08 cze 2017, 6:12

A mnie się wydaje, że wcale tak trudno nie będzie, bo wiem, gdzie odbywa się prawdziwa i profesjonalna renowacja mebli. Zajrzyjcie sobie tutaj stefanschulz.pl/realizacje.html, żeby przekonać się jakie są włąśnie efekty tych prac. Praktycznie każda zlecona praca została odpowiednio udokumetnowa i opisana, dzięki czemu inni zainteresowani mogą od razu ocenić poziom prac.
jon

Postautor: throneM » 08 cze 2017, 8:05

No właśnie takiej galerii szukałem...W końcu pozytywny odzew, bo przyznam, że już powoli zaczynałęm tracić nadzieję, że znajdę kogoś sensownego, a tutaj taka niespodzianka :)))
Awatar użytkownika
throneM

Postautor: Iskiereczka » 08 cze 2017, 8:13

No trafiają się i takie niespodzianki, ale wydaje mi się, że najbardziej pozytywna to będzie niespodzaianka na sam koniec, jak człowiek dostanie takie meble już gotowe do dalszego użytkowania. Moja znajoma, która miała taki zestaw do dzisiaj nie może się nachwalić wspomnianej już firmy, która jej tą renowację robiła.
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Postautor: throneM » 08 cze 2017, 11:10

No ja mam nadzieję, żę będzie tego fajny finał, bo prawdopodobnie będę miał okazję u ciotki trochę pomieszkiwać, więc na dobrych meblach warto by posiedzieć :)))
Awatar użytkownika
throneM

Postautor: serotonina » 08 cze 2017, 13:00

No galeria prac niczego sobie, wygląda naprawdę świetnie.
serotonina

Wróć do Dom, wnętrza, ogród