Profesjonalna firma do prania tapicerki

Postautor: throneM » 07 kwie 2017, 1:40

Polecicie mi może jakąś dobrą firmę piorącą tapicerki? Jakieś sprawdzone namiary na profesjonalistów z tego zakresu? Podrzućcie coś może, proszę bardzo Was. Zależy mi n fachowcach, to niby tylko sprzątanie, ale wiecie jak jest. Niech porządnych środków do sprzątania używają i robią to tak żeby nic nie zniszczyć i w ogóle.
Awatar użytkownika
throneM

Postautor: jon » 07 kwie 2017, 2:28

Polecam Ci ich usługi: http://steamlux.pl/impregnacja-dywanow-wykladzin-i-tapicerki.html, to bardzo dobra firma jest i mają bardzo profesjonalne usługi. Ja się długo wahałam czy wgl zlecać pranie wykładzin i tapicerek jakiejś firmie, bo zawsze robiłam to sama, moja mama też sama i tak od dawna wszystko sami, ale to taka cięzka praca, a mnie czasu i sił brak po pracy normalniej żeby jeszcze tak w domu szaleć to poszukałam i się zdecydowałam. Długo wybierałam firmę i w końcu stanęło na nich, bo mi ludzie polecali też i powiem Ci, że dla mnie bomba, rewelacja i super po prostu sprawa. Posprzątali pięknie wszystko, doprali nawet plamy, które myślałam, że już zostały na zawsze.
jon

Postautor: throneM » 07 kwie 2017, 3:59

taaa, ale to do domu jest przecież, a mnie o tapicerkę w aucie chodzi! Ale dzięki to też się przyda.
Awatar użytkownika
throneM

Postautor: jon » 07 kwie 2017, 5:16

Aha, w aucie! Nie doczytałam tego jakoś…
jon

Postautor: throneM » 07 kwie 2017, 7:10

No bo zapomniałem tego dopisać, sorry. Mnie to się wydawało oczywiste dość, ale no prawda, powinno być dopisane.
Awatar użytkownika
throneM

Postautor: jon » 07 kwie 2017, 7:20

No byłoby łatwiej, ale w sumie nic nie szkodzi, bo ta firma to tapicerki samochodowe też sprząta i czyści, tu masz info więcej, o: http://steamlux.pl/pranie-tapicerki-samochodowej.html. Sprawdź sobie, bo Ci mówię, są naprawdę świetni i naprawdę z ich usług korzystać bardzo się opłaca.
jon

Wróć do Dom, wnętrza, ogród