Polecany dostawca wykładzin hotelowych

Postautor: maskownica » 18 lis 2016, 2:53

Cześć! Potrzebny mi sprawdzony dostawca wykładzin dla hoteli. Oczekuje przede wszystkim wysokiej jakości. Płowienie kolorów, przebarwienia po czyszczeniach albo uszkodzenia mechaniczne jak wytarcia w ogóle nie mogą mieć miejsca. Proszę o szybką pomoc bo to bardzo pilna prośba. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
maskownica

Postautor: dollar25 » 18 lis 2016, 4:03

Bardzo proszę: wykladziny.net/wykladziny-hotelowe. Tu możesz być pewna jakości bo firmę sprawdziłem osobiście. Pod względem oferty i wytrzymałości produktów nie mają konkurencji. Na samych pokojach zaoszczedziłem tak około 30%, a brałem także wykładziny pcv do jadalni. Mają wiele punktów w całym kraju, ja odbierałem wykładziny w Gdańsku ale słyszałem że nie ma problemu z obsługą Polski południowej, wschodniej czy zachodniej.
dollar25

Postautor: maskownica » 18 lis 2016, 5:36

Dziękuję za link i opinię. Wiesz może czy w Rzeszowie również mogę zamówić i czy jakość jest taka sama wszedzie?
Awatar użytkownika
maskownica

Postautor: Tosia_samosia » 18 lis 2016, 6:48

Witam, kupowałam wykładzinę w Rzeszowie z tego sklepu wiec można sobie zamawiać. Na jakość nie mogę narzekać bo nawet po bardzo cięzkich zabrudzeniach dało się idealnie odczyscic, a śladów zużycia jak przetarcia czy pekniecianie ma. Takie sklepy maja zwykle taką samą jakość bo zaopatrują się u jednego producenta, ale to tylko moje przypuszczenia, pzdr.
Tosia_samosia

Postautor: maskownica » 18 lis 2016, 9:07

No tez mi sie tak wydaje ale wolalamdopytac, Okej to juz chyba wszystko wiem, dziekuje bardzo za pomoc i pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
maskownica

Wróć do Dom, wnętrza, ogród