Mieszkanie po babci

Mieszkanie po babci

Postautor: zadumany » 03 lis 2016, 4:58

Cześć. Wszystkim szukam kogoś odpowiedniego kto zna się na remontowaniu mieszkań. Odziedziczyłem po babci mieszkanie, ale wiecie jak to ze starszymi ludźmi, nie lubią remontów i zmian na bardziej nowoczesne, dlatego się zastanawiam nad tym, aby wziąć kredyt i gruntownie odrestaurować mieszkanie. Znacie kogoś odpowiedniego?
Awatar użytkownika
zadumany

Mieszkanie po babci

Postautor: stworzona_ilonaa » 03 lis 2016, 5:58

Witam. Doskonale cie rozumiem. Ja miałam podobnie. Z tym, że kupowałam mieszkanie od starszej kobiety. Niestety już tak jest, że starsi ludzie mają swoje przyzwyczajenia. I w dodatku ten zapach.. Myślę, że powinieneś poszukać czegoś w necie. Na twoim miejscu wzięłabym pod uwagę firmę a nie jedną osobę.
Awatar użytkownika
stworzona_ilonaa

Mieszkanie po babci

Postautor: throneM » 03 lis 2016, 8:34

Siemka. Też uważam, że firma jest lepszym rozwiązaniem. Jeśli dobrze poszukasz to w necie jest mnóstwo firm oferujących remontowanie domów. Sam kiedyś szukałem, ale plany mi się pozmieniały, wyjechałem. Teraz pewnie też będę czegoś szukał, bo wróciłem do PL po czterech latach.
Awatar użytkownika
throneM

Mieszkanie po babci

Postautor: 20karatowa » 03 lis 2016, 9:36

Cześć. Remontowanie mieszkań to nic strasznego. Nie wiem czemu mężczyzna o coś takiego pyta, skoro można to samemu wykonać lub poszukać w okolicy dobrą, sprawdzoną ekipę. Może wypytaj znajomych czy kogoś nie znają.
Awatar użytkownika
20karatowa

Wróć do Dom, wnętrza, ogród