Inspiracje do aranżacji jadalni

Postautor: carolline199 » 23 sie 2016, 0:34

Cześć. Potrzebuję przemyślanych pomysłów do zaaranżowania przestrzeni w jadalni. Bardzo lubię samodzielnie zajmować się meblami i rozstawianiem wszystkiego, szczególnie w nowym domu, ale nigdy przedtem nie miałam jadalni. Stad wlasnie moja prosba – co oprócz stołu i krzeseł tam wstawić? Pomieszczenie jest duże a zrobiło się tam jakoś pusto i smutno. Licze że mi pomożecie, pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
carolline199

Postautor: CULLEN » 23 sie 2016, 2:16

Witam. Zawsze kieruje sie taka zasada ze zaczynam od najwiekszego albo najwazniejszego mebla w danym pomieszczeniu a reszte dostosowuje do niego. Bardzo modne ostatnimi czasy są stoły rozkładane do jadalni które idealnie nadają się do dużych i małych pomieszczeń wiec mysle ze warto poprzegladac sobie cos takiego. Jak juz wybierzesz to zostają krzesła, żyrandol i co tylko chcesz. Może to być np barek z alkoholami albo półki na ksiazki itd. Wszystko zalezy od klimatu i mysli przewodniej. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
CULLEN

Postautor: maskownica » 23 sie 2016, 3:47

Widziałam świetny pomysł w jakimspismie o domach. Połączono tam jadalnie z biblioteką. Po prostu fantastycznie to wyglądało bo nadawało ton spokoju i relaksu, a w miejscu jedzenia to szczególnie ważne. Potrzebna ci bedzie wtedy kanapa, a bardzo fajne i niedrogie widziałam tu - meblepotocki.pl/pl/c/Meble-tapicerowane/30 . Mam nadzieje ze pomogłam.
Awatar użytkownika
maskownica

Postautor: carolline199 » 23 sie 2016, 6:08

Tak, bardzo pomogliście. Pomysł z połączeniem jadalni z biblioteczka bardzo mi się podoba i robi na mnie naprawdeduzewrazenie jak tylko o nim pomysle. Poza tym zastanawiam sie nad zakupem pianina, ale to narazie bardzo odległy plan. Póki co potrzebne mi jeszcze coś do siedzenia przy stole. Co doradzicie?
Awatar użytkownika
carolline199

Postautor: CULLEN » 23 sie 2016, 7:04

Najlepsze będą na pewno jakieś dobre krzesła drewniane do jadalni. Przegladałemoferte sklepu który podrzuciła koleżanka. Też przydałoby mi sietroche nowych mebli, miedzy innymi krzesła no i widze ze mają tam naprawdę bardzo duży i ciekawy wybór. Ceny też bardzo interesujące. Skonsultuję jeszcze z żoną kolory i będę zamawiał, tobie też radzę ;)
Awatar użytkownika
CULLEN

Postautor: carolline199 » 23 sie 2016, 7:51

Też tak sobie przeglądam i ciekawie to wygląda, szczególnie pod wzgledem finansowym. Dzieki za link, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
carolline199

Wróć do Dom, wnętrza, ogród