Projekt drewnianego stolika do salonu.

Postautor: Iskiereczka » 27 kwie 2016, 22:04

Witajcie wszyscy. Zaprojektowałam sobie stolik do salonu. Chodzi mi tutaj o taki mały stolik przed kanapę. Mąż zgodził się spędzić kilka chwil żeby to zrobić, ale trzeba dokupić specjalne wiertła. Gdzie kupię takie coś przez internet?
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Postautor: throneM » 27 kwie 2016, 22:52

No ja osobiście mogę ci polecić stronę sklep.metalzbyt.com.pl/. Bardzo fajny sklep z niesamowitą ilością produktów więc na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. Tylko musisz pamiętać, że wiertła dobierasz w konkretnym rozmiarze. Zapytaj męża jaki ma być to rozmiar a już z samym zakupem poradzisz sobie sama.
Awatar użytkownika
throneM

Postautor: Frank » 28 kwie 2016, 0:47

Jeżeli interesuje cię samo wiertło do drewna to możesz podjechać do jakiegokolwiek sklepu z artykułami budowlanymi. Tam znajdziesz wszystko. Wydaje mi się, że do zrobienia takiego stołu będzie potrzeba trochę więcej rzeczy więc wtedy można robić już zakupy przez internet.
Awatar użytkownika
Frank

Postautor: Iskiereczka » 28 kwie 2016, 2:50

No właśnie chodzi o to, że mąż ma takie zmiany i nie ma kiedy jechać zobaczyć za tym a ja nie pojadę sama przecież :P Tak to przez internet zamówimy wszystko wieczorem tak żeby doszło do nas przed końcem tygodnia.
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Postautor: Frank » 28 kwie 2016, 4:21

Ja zamawiałem narzędzia do warsztatu na stronie z drugiego posta i bardzo sobie chwalę cały proces. Szybki kontakt, przesyłka dotarła po dwóch dniach i wszystko poszło jak należy. Mogę z czystym sumieniem polecić a z tego co patrzyłem to ceny też mają bardzo konkurencyjne.
Awatar użytkownika
Frank

Postautor: Iskiereczka » 28 kwie 2016, 6:07

No i tak właśnie zrobię. Jak tylko mój ukochany wróci z pracy to zobaczymy na tej stronie co jest ciekawego i co nam potrzeba do zrobienia tego stołu. Na pewno będzie potrzebny jakiś klej do drewna i pewnie coś do szlifowania, ale nie znam się na tym więc poczekam na męża :D
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Wróć do Dom, wnętrza, ogród