Obraz do łazienki? Ktoś coś?

Postautor: retrouser » 26 sty 2016, 2:53

Heja, mam takie dziwne pytanie. Robimy remont z żoną łazienki i ona upiera się, żeby powiesić w niej obraz. Jakies kwiatki albo kamyczki. Mi sie to wydaje glupota, bo jeszcze nigdy nie widziałem obrazów w łazience no i umówmy się, w łazience nie robi sie specjalnie ladnych rzeczy. Jak mam jej to wyperswadowac? Poza tym ja chce, zeby w tej lazience było nowoczesnie.
retrouser

Postautor: clotilda » 26 sty 2016, 4:35

Może jej tego nie próbuj „wyperswadować” tylko poszukaj kompromisu. Na pewno nie ma możliwości,zeby ona miala swoj obraz a ty swoja nowoczesnosc?
Awatar użytkownika
clotilda

Postautor: BorealiS » 26 sty 2016, 4:49

No właśnie słabo szukasz bracie, bo powiem ci, że mozna robic obrazy do lazienki, ktore nawet nie wygladaja jak obrazy. Takie na przykład panele łazienkowe ze szkła, które przypominają obraz, ale charakterem i wykonaniem pasują do łazienki.
Awatar użytkownika
BorealiS

Postautor: clotilda » 26 sty 2016, 7:31

No widzisz, ja bym się nad tym zastanowiła, bo zła żona to nieuczynna żona hahaha
Awatar użytkownika
clotilda

Postautor: retrouser » 26 sty 2016, 8:11

Pierwsze słyszę o czymś takim i dalej nie jestem przekonany.
retrouser

Postautor: clotilda » 26 sty 2016, 9:06

To nie jest do końca tak, że do łazienki się wchodzi, siada na kiblu i wychodzi. Kobieta akurat w łazience spędza dużo czasu bo my mamy swoje rytuały, do tego lubimy się wykąpać, nie tylko brać prysznice. Dlatego pewnie twoja żona chce, żeby było przyjemnie. Znajdz sobie inne miejsce w domu czy mieszkaniu, w którym to ty będziesz decydował o dekoracjach i tyle.
Awatar użytkownika
clotilda

Postautor: retrouser » 26 sty 2016, 11:05

W ostateczności mogę się chyba na to zgodzić, że jej oddam te panele, a sam sobie znajdę inne miejsce. Jak mówicie, ze ładne to ładne. Dzieki :)
retrouser

Wróć do Dom, wnętrza, ogród