Remontuję dom i szukam najlepszych produktów

Postautor: Frank » 12 sty 2016, 2:44

Serwus! Buduję wlaśnie dom, a dokładniej go wykańczam. Mam jednak problem z wyborem wielu elementów, więc liczę na wasza pomoc. Możecie polecić jakieś dobre produkty, ktore mógłbym wykorzystać w moim domu lub jego otoczeniu? Może kojarzycie jakieś marki, które was rozczarowały?
Awatar użytkownika
Frank

Postautor: retrouser » 12 sty 2016, 2:58

A co konkretnie planujesz wykończyć? Ja mogę polecić na przykład e-budujemy.pl/odplywy_liniowe,6378k , ale obawiam się, że takie elementy niszczególnie Cię interesują. Napisz coś wiecej, a może ktoś Ci pomoże. Szukasz materiałów wykończeniowych, ceramiki łazienkowej, sprzętu AGD?
retrouser

Postautor: stworzona_ilonaa » 12 sty 2016, 5:04

Kiedy będziesz remontował kuchnię, koniecznie pamiętaj o tym, by wybrać dobrą firmę robiącą meble na wymiar. Nie ma co przesadnie oszczędzać, bo szybko się to zemści. Koniecnzy będzie też dobry zlew. Ja wybrałam coś takiego jak tu: e-budujemy.pl/zlewozmywaki,8307k i jestem bardzo zadowolona. Może i Tobie coś przypadnie do gustu.
Awatar użytkownika
stworzona_ilonaa

Postautor: Frank » 12 sty 2016, 8:01

Rzeczywiscie mój opis był dość ogólny, ale interesuje mnie wszystko, bo muszę urządzić wszystkie pomieszczenia w domu. Jeśli możecie polecić konkretne produkty, będę bardzo wdzięczny. Przydadzą się również opinie na temat poszczególnych producentów i ostrzeżenia przez konkretnymi sklepami.
Awatar użytkownika
Frank

Postautor: carolline199 » 12 sty 2016, 9:45

Ja się mogę wypowiedzieć w temacie łazienki, bo ostatnio ją remontowałam :) Wyszło całkiem nieźle, więc moje rady mogą być przydatne. Jeśli masz odpowiednio dużo miejsca, proponuję taką wannę: e-budujemy.pl/wanny_owalne,6459k . Początkowo nie byłam przekonana, ale teraz wiem, że była to jedna z najlepszych moich decyzji podczas remntu.
Awatar użytkownika
carolline199

Wróć do Dom, wnętrza, ogród