Lampa witrażowa dla mamy

Lampa witrażowa dla mamy

Postautor: carolline199 » 29 gru 2015, 4:58

Witam wszystkich! ;P Bardzo proszę o polecenie sklepu, w którym mogłabym (ale koniecznie online!) szybko i w miarę tanio zakupić lampę Tiffany’ego. Chodzi o taką witrażową, która ślicznie wygląda zarówno przy zgaszonym, jak i zapalonym świetle. Dobrze, gdyby istniał jakiś większy wybór wzorów ;) Moja mama marzy o takiej lampie od wielu lat, kiedyś miała i niestety została ona ukradziona podczas remontu domu :( Tak, czy inaczej, chciałabym jej teraz sprawić urodzinową niespodziankę. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
carolline199

Lampa witrażowa dla mamy

Postautor: dunkelheit » 29 gru 2015, 6:17

zobacz w tym sklepie mariner-lampy.pl/pl/c/Lampy-witrazowe-Tiffany/125, ja tam kupowałam plafony sufitowe do dwóch łazienek w domu. Odbyło się bez zawirowań :P trochę strach zamawiać przez internet delikatne albo szklane rzeczy, ja zawsze się boję, że przyjdą zmasakrowane i pieniądze pójdą w błoto… ale akurat byłam w trakcie sesji, do tego praca na full etat i nie było czasu, by latać po sklepach. W każdym razie zawiedziona nie byłam (i nie jestem ;)), bo wszystko przyszło dobrze zapakowane, nie zastałam też paczki przerzuconej przez płot, w kawałkach :P
Awatar użytkownika
dunkelheit

Lampa witrażowa dla mamy

Postautor: Sheffowa » 29 gru 2015, 8:27

Wetnę się bezczelnie w wątek ;) Czyli warto kupić coś w tym sklepie, Mariner, tak? Potrzebuję paru lamp ogrodowych i chciałam wybrać coś stąd: mariner-lampy.pl/pl/c/Lampy-solar/327. Mam nadzieję, że w razie czego nie będzie problemów z ewentualną reklamacją. Poustawiam sobie wszędzie krasnale ogrodowe, hehe, będą stróżować, może złodziej się potknie, jak będzie próbował wejść xD
Awatar użytkownika
Sheffowa

Wróć do Dom, wnętrza, ogród