Słońce – problem wędkarza

Postautor: WindUpON » 23 wrz 2016, 4:05

Siemka! Mam pytanko małe. Małe dlatego że małej rzeczy dotyczy. Wędkarzem jestem. Lubię sobie tak czasami wyjechać za miasto i rybki połowić. Swoje miejsca ulubione mam, na branie nigdy nie narzekam raczej. Jedyne na co narzekam to słońce. Czasami świeci tak, że normalnie patrzeć nie można. Ślepia człowieka bolą, a jeszcze się promienie od wody odbijają i już w ogóle jest masakra, jak się okazuje, że nic nie widać. Jakieś okulary byście panowie tutaj polecili?
WindUpON

Postautor: maniac32 » 23 wrz 2016, 5:08

Znam ten ból. Sam zawsze kombinowałem co trzeba zrobić, żeby jakoś się tego problemu ze słońcem kupić. Ale wystarczą do tego dobre okulary polaryzacyjne i tyle. Człowiek widzi więcej i o wiele lepiej, a słońce już nie jest żadnym problemem. No chyba że się będziesz w nie wgapiał bez przerwy :P
Awatar użytkownika
maniac32

Postautor: WindUpON » 23 wrz 2016, 5:26

A możesz powiedzieć gdzie takie okulary kupiłeś? Bo to jakieś specjalne rybackie są, że lepiej ryb jeszcze widać? :D Żart, ale takie by się też przydały. No w każdym razie bardzo bym się ucieszył gdybym wiedział, gdzie takie okularki mogę sobie zakupić
WindUpON

Postautor: maniac32 » 23 wrz 2016, 6:27

Ja swoje kupiłem akurat na stronie caddis.pl/pl/c/Okulary/159 i muszę przynzac, że oferta jest całkiem fajna. Po pierwsze dlatego, że ceny są całkiem spoko, a po drugie to dlatego, że do wyboru jest całkiem wiele opcji. Takie na daszek, zwykłe do noszenia. No mówię najepiej sobie sam tam popatrz ;)
Awatar użytkownika
maniac32

Postautor: WindUpON » 23 wrz 2016, 8:00

No popatrzyłem i już nawet wybrałem, a przy okazji jeszcze inne zakupy zrobiłem. Na caddis.pl/pl/c/Materialy-Muchowe/106 zrobiłem takie świetne zakupy, że sprzedawcy w moim lokalnym sklepiku wędkarskim to się chyba nawet nie śniło, że takie rzeczy można kupić :D
WindUpON

Postautor: maniac32 » 23 wrz 2016, 9:26

No popatrz. Fajnie, że tam zjrzałeś :D
Awatar użytkownika
maniac32

Wróć do Pasje