Na co zwracacie uwagę rezerwując hotel na wakacje?

Postautor: serotonina » 05 sie 2016, 2:05

Hej, chciałabym się zorientować, na co zwracacie szczególną uwagę wybierając hotel do zakwaterowania się na czas wakacyjnego urlopu?
serotonina

Postautor: Frank » 05 sie 2016, 2:47

Ja rzadko kwateruję się w hotelach. Wybieram raczej inne opcje, np. pokoje gościnne w kwaterach prywatnych, hostele, a także pola namiotowe. Z hoteli rzadko korzystam, bo jak dla mnie są zbyt drogie.
Awatar użytkownika
Frank

Postautor: serotonina » 05 sie 2016, 4:36

No może i są droższe niż inne, wymienione przez ciebie mozliwości zakwaterowania, ale są dużo wygodniejsze. Uważam, że raz na jakiś czas można sobie pozwolic na spędzenie fajnego czasu w hotelu.
serotonina

Postautor: 20karatowa » 05 sie 2016, 5:34

Ja sobie pozwalam nawet często i zazwyczaj wybieram hotel z zabiegami spa, gdzie można się wspaniale zrelaksować. Dla mnie właśnie najważniejsze przy wyborze hotelu jest to, czy znajduje się tam strefa spa czy nie. Zwracam tez uwagę na wygląd pokoi, sprawdzając jak wyglądają na stronach internetowych danego hotelu.
Awatar użytkownika
20karatowa

Postautor: Iskiereczka » 05 sie 2016, 7:44

A ja od pewnego czasu jeżdżę do jednego hotelu w Płocku, gdzie można skorzystać z róznego rodzaju zabiegów spa, ale nie to jest dla mnie najważniejsze. Podoba mi się to, ze hotelik znajduje się nad jeziorem, blisko lasu i że nie brakuje tam atrakcji na świeżym powietrzu. Można aktywnie spędzić czas, korzystając np. z rowerów, kajaków, przejażdżek konnych czy z treningów sportowych z instruktorem.
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Postautor: CULLEN » 05 sie 2016, 8:40

a dla mnie dobry hotel to miejsce, które zapewnia nie tylko fajny relaks, ale również możliwość zorganizowania spotkania biznesowego czy konferencji w pobliżu Warszawy lub gdzieś dalej, gdzie jest cicho, spokojnie i malowniczo.

Awatar użytkownika
CULLEN

Postautor: Iskiereczka » 05 sie 2016, 10:50

W tym hotelu, do którego ja jeżdżę, jest mozliwość zorganizowania konferencji i spotkań biznesowych, a także imprez integracyjnych. Ja co prawda nigdy nie uczestniczyłam tam w żadnym z tego typu spotkań, ale z tego co zauważyłam, są tam aż trzy duże sale konferencyjne z bogatym wyposażeniem. Poza tym hotel umożliwia zorganizowanie wesela w znajdującej się na jego terenie eleganckiej sali lub w plenerze nad brzegiem jeziora. Więcej na ten temat można przeczytać pod linkiem hoteldebowagora.pl/slub-i-wesele . Myslę, że jest to bardzo ciekawa oferta.
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Wróć do Podróże