Gdzie można kupić papierowe torby?

Postautor: throneM » 21 paź 2016, 4:05

Witam! Torebki papierowe to jest coś co mnie ostatnio bardzo interesuje. Bardzo bym chciał, żeby tutaj mi ktoś powiedział gdzie konkretnie mogę kupić torby z papieru. Bo ja to się naszukałem już sporo i naprawdę nie mam siły więcej szukać. Liczę na to, że ktoś mi jeszcze znajdzie taką firmę, u której można zamówić napis albo jakieś logo wydrukować bo na tym mi też bardzo zależy
Awatar użytkownika
throneM

Postautor: carolline199 » 21 paź 2016, 4:42

Cześć kolego. Ogólnie to wydaje mi się, że jeśli chodzi o małe torebki papierowe, to masz całkiem dobry i duży wybór. Jak chcesz to nawet jak Ci polecę firmę, u której regularnie zamawiam nowe dostawy jak mi się skończą moje zapasy wszystkie, które już mam. A u mnie tego dosyć sporo, więc zamawiam ilość ogromne
Awatar użytkownika
carolline199

Postautor: throneM » 21 paź 2016, 6:18

Byłoby świetnie gdybyś mi coś mogła polecić. A co więcej na ten temat powiesz? Ładne są te torby i wytrzymałe? Warto się nimi interesować w ogóle?
Awatar użytkownika
throneM

Postautor: carolline199 » 21 paź 2016, 8:34

Czy gdyby nie było warto to myślisz, że bym Ci je polecała w ogóle? :P Pewnie, że warto! :D Poza tym wiesz… Ludzie dobrze patrzą i doceniają jak widzą, że się starasz i im pakujesz rzeczy do takich torebek. I to nie ma znaczenia na jakie okazje te torby tak naprawdę wykorzystujesz. Czy do prezentów czy towarów. Na stronę domapak.com wejdź i na własne oczy się przekonaj
Awatar użytkownika
carolline199

Postautor: throneM » 21 paź 2016, 10:39

No tak, masz całkowitą rację. W takim razie będę musiał się przkoenać do nich i chyba też już zacznę zamawiać te torby, bo coś czuję, że będą w masakrycznej ilości szły
Awatar użytkownika
throneM

Wróć do Porażki i sukcesy forumowiczów