Potrzebna najlepsza agencja detektywistyczna w Katowicach

Postautor: zadumany » 09 sty 2017, 20:13

Siema. Mam ogromny problem natury osobistej. Chodzi o to, że jestem prawie pewny, że żona mnie zdradza. Niestety, nie bardzo mam jak to udowodnić. Między nami już dawno wszystko się posypało, tak więc nie ma co ratować. Myślę o tym, żeby wziąć rozwód, ale w takim wypadku wolałbym, żeby wina była po jej stronie. Czy ktoś zna dobrą agencję detektywistyczną? Katowice i okolice.
Awatar użytkownika
zadumany

Postautor: papaCharlie » 09 sty 2017, 23:05

Pewnie, jak tylko ma się poważne podejrzenia, lepiej dmuchać na zimne i zatrudnić detektywa. Całkiem dobra agencja detektywistyczna w Katowicach to chociażby biuro, którego dane można odnaleźć na stronie: http://mbdetektywi.pl/kontakt/slask-katowice/. Słyszałem, że są najlepsi, chociaż sam nie miałem z nimi osobiście do czynienia. Warto na pewno trochę o nich poczytać i zorientować się, jakie dokładnie usługi świadczą.
Awatar użytkownika
papaCharlie

Postautor: Iskiereczka » 10 sty 2017, 0:38

Ja korzystałam z pomocy detektywa z tej agencji. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że pełen profesjonalizm. Udzielił mi naprawdę fachowych rad, przeprowadził śledztwo, a potem zapoznał mnie w bardzo łatwy i przystępny sposób z jego wynikami. Nie musiałam się niczym martwić, bo załatwił wszelkie formalności. Naprawdę gorąco polecam wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy.
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Postautor: maniac32 » 10 sty 2017, 1:19

Ja miałem dokładnie taką samą sytuację. Żona się wszystkiego wypierała, ale wziąłem detektywa z tej agencji i zdobył dla mnie niezbite dowody.
Awatar użytkownika
maniac32

Postautor: serotonina » 10 sty 2017, 3:32

Ja szukałam kiedyś zaginionego wujka. Cała moja rodzina straciła już nadzieję, a panowie z tej agencji stanęli na wysokości zadania i znaleźli informację, którą pominęli wszyscy, łącznie z policją. Bardzo, bardzo gorąco polecam – profesjonaliści z bardzo fajnym, ludzkim podejściem, którzy na pewno zrobią wszystko, by ci pomóc :)
serotonina

Postautor: zadumany » 10 sty 2017, 5:31

Wszystkim bardzo dziękuję za rady. Mam nadzieję, że i mój problem zostanie szybko rozwiązany. A łatwo się do nich dodzwonić? Zależy mi też na dyskrecji.
Awatar użytkownika
zadumany

Postautor: maniac32 » 10 sty 2017, 8:22

Dyskrecja to ich drugie imię. Dodzwonisz się bez problemu, termin na pewno ustalicie wspólnie. Nie robią żadnych kłopotów. Możesz spokojnie próbować ;)
Awatar użytkownika
maniac32

Wróć do Problemy życiowe