Co macie w szafie i gdzie polecacie kupować?

Postautor: 20karatowa » 04 wrz 2016, 20:19

Zakładam ten dziwny temat ponieważ szukam ciekawych stylizacji. W najbliższym czasie zbliża mi się kilka poważnych imprez i potrzebuję kupić sukienki a niestety u mnie w mieście ciężko coś ciekawego dostać. Może macie w szafie jakieś perełki i polecicie mi gdzie je kupić?
Awatar użytkownika
20karatowa

Postautor: Tosia_samosia » 04 wrz 2016, 23:04

Jeżeli szukasz modnej sukienki na imprezę to wysyłam namiary na super sklep który oferuje głównie takie produkty. Powiem ci tak, spędziłam naprawdę dużo czasu na szukaniu ciekawych ciuchów i niestety jeżeli nie masz na wydanie pokaźnej sumy pieniędzy to ciężko jest dostać coś innego niż wszystko.
Tosia_samosia

Postautor: maskownica » 05 wrz 2016, 1:09

Polecam zajrzeć na 303avenue.pl/pl/ i tam zobaczyć. Jest to nowa marka na rynku damskich ciuchów ale przez ten czas wyrobiła już sobie całkiem fajną renomę. Mega cichy, fajne stylizacje i jeżeli szukasz czegoś świeżego i sprawdzonego to tam znajdziesz coś dla siebie.
Awatar użytkownika
maskownica

Postautor: Tosia_samosia » 05 wrz 2016, 2:00

No a ja przed chwilą wysłałam właśnie na pw informację o tym sklepie :D Jakoś bałam się że jak wrzucę link do posta to zaraz dostanę bana a że udzielam się czasem tu na forum to trochę by mnie to zdenerwowało xd Tak czy inaczej, sklep bardzo fajny i można tam znaleźć perełki :)
Tosia_samosia

Postautor: WindUpON » 05 wrz 2016, 4:59

Mam takie pytanie do was kobiety. Wiem jak bardzo moja żona uwielbia ciuchy i chciałem jej zrobić jakiś fajny prezent. Czy na tej stronie dostanę dobrej jakości rzeczy? Moja ukochana ma bzika na punkcie jakości i nawet przez zakupem potrafi sprawdzać metki żeby wiedzieć jaki jest skład materiału.
WindUpON

Postautor: maskownica » 05 wrz 2016, 6:48

Nie martw się, jeżeli chodzi o jakość i materiał to jest to najwyższa klasa na rynku :)
Awatar użytkownika
maskownica

Postautor: WindUpON » 05 wrz 2016, 9:08

W takim razie poszukam czegoś ładnego, żona na pewno się ucieszy a ja uwielbiam jej sprawiać radość ;)
WindUpON

Wróć do Moda