Jaki kolagen?

Jaki kolagen?

Postautor: CULLEN » 19 kwie 2016, 21:29

Witam. Zapewne są tu wśród Was osoby, który słyszały o kolagenie? Ja na ten temat ostatnio sporo słyszałem od znajomych, ale jakoś mi się nie chce wierzyć, że to rzeczywiście tak działa. No to żem wszedł tu na forum z nadzieją, że mi podpowiecie, czy to rzeczywiście tak cudownie działa, jak ci wszyscy moi znajomi mówią. A przydałoby się, bo sprawność już nie ta, a skoro ten kolagen tak naprawdę odbudowuje, to byłoby świetnie.
Awatar użytkownika
CULLEN

Jaki kolagen?

Postautor: Frank » 20 kwie 2016, 0:05

Witaj. Wiesz że to wszystkie zależy w sumie jakiego kolagenu używasz. Mam znajomych którzy biorą kolagen i nic im to nie daje, bo po prostu kupuą jakiś bubel który jest chyba tylko jakims srodkiem placebo, bo nie mają żadnych efektów. Ten kolagen którego ja używam jest całkiem dobry i na sobie efekty widzę nawet całkiem spore i jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Frank

Jaki kolagen?

Postautor: CULLEN » 20 kwie 2016, 1:50

A możesz powiedzieć, czego dokładnie używasz? Kupiłbym sobie to samo i sprawdził jak się to u mnie sprawdzi :D
Awatar użytkownika
CULLEN

Jaki kolagen?

Postautor: Frank » 20 kwie 2016, 4:19

A to co ja biorę, to Colvita 120 kaps. Weź sobie tez kup i zobacz, może rzeczywiście na Ciebie też tak podziała jak na mnie. A rzeczywiście warto, bo to swietna sprawa tak się obudzić rano bez żadnego bólu w kościach i spędzić dzień bez marudzenia, że wszystko boli.
Awatar użytkownika
Frank

Jaki kolagen?

Postautor: CULLEN » 20 kwie 2016, 4:49

No właśnie, może rzeczywiście wypróbuję.
Awatar użytkownika
CULLEN

Jaki kolagen?

Postautor: stworzona_ilonaa » 20 kwie 2016, 5:45

Potwierdzam. Ja też korzystam z tego naturalnego kolagenu Silver i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Nie wyobrażam sobie, że z czegoś innego mogłabym korzystać i wszystkim naokoło ten środek polecam, bo warto. Jak chcesz dla siebie kupić to wejdź na kolagenowysklep.pl i tam możesz sobie zobaczyć jak to wszystko wygląda.
Awatar użytkownika
stworzona_ilonaa

Jaki kolagen?

Postautor: CULLEN » 20 kwie 2016, 7:42

No i pięknie! :D Teraz już wszystko wiem. Dzięki!
Awatar użytkownika
CULLEN

Wróć do Uroda