Ile utrzymuje się manicure hybrydowy?

Postautor: Tosia_samosia » 24 sty 2017, 4:44

Hej, ile utrzymuje się manicure hybrydowy? Chodzi mi o taki profesjonalnie położony, dobrymi środkami. I jeszcze jedno pytanko, czy pedicure bedzie podobnie trwały? Proszę o poważne odpowiedzi za które z gory dziekuje.
Tosia_samosia

Postautor: papaCharlie » 24 sty 2017, 4:57

Moja żona chodzi na manicure co 3 tygodnie, a zimą robi przerwe i nie chodzi wcale. Nie wiem czy to chodziło ale mialem dobre intencje :P
Awatar użytkownika
papaCharlie

Postautor: 20karatowa » 24 sty 2017, 6:56

Trwale i profesjonalnie zrobiony manicure wytrzyma 3 tygodnie, ale zależy to też od szybkości z jaką rosną Ci paznokcie. Pedicure jest nawet trwalszy bo przy dobrych wiatrach spokojnie miesiąc potrzymasz. Ważne jest również nie zmęczenie płytki paznokcia, od czasu do czasu trzeba zrobić przerwę. Jak szukasz dobrego zakładu w Warszawie to polecam Studio Urody Erbel. Paznokcie robią bardzo trwale i ładnie.
Awatar użytkownika
20karatowa

Postautor: Tosia_samosia » 24 sty 2017, 7:30

Dzięki, mogę tylko prosić o stronkę, albo jakieś bardziej szczegółowe informacje odnośnie techniki itd?
Tosia_samosia

Postautor: 20karatowa » 24 sty 2017, 8:54

Pewnie, proszę - http://salonerbel.pl/pielegnacja-dloni-i-stop/manicure-pedicure-hybrydowy/ – tu masz wszystkie informacje odnośnie manicure i pedicure. Salon działa już od wielu lat ale co ważniejsze ludzie naprawdę sobie go polecają. Ja też dowiedziałam się od koleżanki, a do tego czasu nigdy nie miałam swojego ulubionego miejsca które regularnie odwiedzałam, dlatego cieszę się że w końcu udało się znaleźć taki zaufany zakład :)
Awatar użytkownika
20karatowa

Postautor: maniac32 » 24 sty 2017, 11:19

Czytałem ostatnio artykuł o rozmowach u kosmetyczek i stwierdzam że upiekszanie to nie jedyny powód dla którego kobiety tak chetnie tam chodza. Jakis amerykanski badacz wysunal teze ze salony pieknosci pelnia role psychologicznych jednoczesnie. Nie zazdroszcze tym paniom wysluchiwania codziennie tylu kobiet :P.
Awatar użytkownika
maniac32

Postautor: Tosia_samosia » 24 sty 2017, 14:03

A faceci dalej swoje.
Tosia_samosia

Wróć do Uroda