Dieta warzywno-owocowa Dąbrowskiej w praktyce?

Postautor: Sheffowa » 18 sty 2017, 1:36

Hej, potrzebuję jakichś zmian w swoim życiu. Nie jestem w zbyt dobrej kondycji fizycznej i wiem, że powinnam trochę nad nią popracować, ale też z drugiej strony, mam kilka chorób i nie chcę przesadzać z aktywnością… ale ok., nieważne. Chodzi mi raczej o dietę. Słyszałam wiele dobrego o diecie z owoców i warzyw, którą opracowała Ewa Dąbrowska. Czy ktoś z Was kiedyś próbował? Jak się w ogóle do tego zabrać??
Awatar użytkownika
Sheffowa

Postautor: clotilda » 18 sty 2017, 2:52

Szczerze nie polecam stosowania takich diet na własną rękę. Lepiej zdecydować się na przykład na turnus wczasowy z dietą, gotowym wyżywieniem według danych wskazówek, niż samemu od początku kombinować w kuchni… Tak to możesz podpatrzyć na talerzu co można jeść i jak to wygląda. I jeszcze mieć dietetyka pod ręką.;)
Awatar użytkownika
clotilda

Postautor: Sheffowa » 18 sty 2017, 4:26

no dobra, a gdzie na przykład organizuje się takie wczasy?? Polecicie jakieś dobre miejsce?
Awatar użytkownika
Sheffowa

Postautor: carolline199 » 18 sty 2017, 4:54

To może ja odpowiem.;) Byłam na turnusie z dietą dr Dąbrowskiej i bardzo sobie go chwalę. Ogólnie tutaj http://www.klinika-rcv.pl/dieta-warzywno-owocowa-dr-dabrowskiej.html możesz więcej poczytać na temat tej diety, w innych zakładkach masz też cennik turnusu i wiele innych ciekawych rzeczy. Myślę, że sama od razu nie umiałabym przygotować sobie takich posiłków, jakie dostawałam na turnusie. Bo były i zdrowe, i smaczne, widać, że przygotowane przez kogoś, kto się zna.;)
Awatar użytkownika
carolline199

Postautor: Iskiereczka » 18 sty 2017, 7:20

Dieta warzywno owocowa dr Dąbrowskiej jest bardzo naturalna i oczyszczająca, u mnie się sprawdziła. Początkowo byłam trochę sceptyczna, ale zmieniłam zdanie, wystarczy kilka dni, by poczuć realną różnicę. Warto spróbować.
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Wróć do Zdrowie