Notoryczne bóle głowy

Notoryczne bóle głowy

Postautor: 20karatowa » 09 paź 2016, 23:12

Od jakiegoś czasu miewam dość spore migreny, które są strasznie denerwujące i powodują u mnie bardzo duże problemy z zasypianiem. Próbuje różnych sposobów, ale do tego jeszcze pojawia się kwestia zatkanego nosa. Jeśli macie podobne objawy to napiszcie jak Wy sobie z tym radzicie.
Awatar użytkownika
20karatowa

Notoryczne bóle głowy

Postautor: throneM » 09 paź 2016, 23:34

Tylko wodka droga koleżanko pomaga na tego rodzaju sprawy, ale muszę Ci powiedzieć, że ból głowy niestety wraca ze zdwojoną siłą dnia następnego :)
Awatar użytkownika
throneM

Notoryczne bóle głowy

Postautor: 20karatowa » 10 paź 2016, 1:29

Dziekuje, nie lubię i nie pijam. Od czasu do czasu za to jakieś dobre winko…
Awatar użytkownika
20karatowa

Notoryczne bóle głowy

Postautor: Frank » 10 paź 2016, 3:09

Zupełnie przypadkowo trafiłem ostatnio na opis produktów w Apteka Bez Recepty w poszukiwaniu zupełnie ogólnych informacji. Dowiedziałem się przy tej okazji, że sporo osób decyduje się zażywać na tę dolegliość silne leki. Z jednej strony się nie dziwię, bo każdy chce się pozbyc dolegliwości jak najszybciej.
Awatar użytkownika
Frank

Notoryczne bóle głowy

Postautor: BorealiS » 10 paź 2016, 4:33

No ja zawsze biorę sprawdzone i silne leki. Wiem ile ich mogę przyjąć i jakie sa bezpieczne dawki. Taki Nurofen Plus mam zawsze przy sobie i pod ręką.
Awatar użytkownika
BorealiS

Notoryczne bóle głowy

Postautor: Tosia_samosia » 10 paź 2016, 6:36

Można mocniej można troche lżej. Takim specyfikiem jest saszetka Vicks Symptomed Complete, która kompleksowo wpływa na samopoczucie człowieka i likwiduje bóle, a wcale nie jest tak silna jak inne leki. Warto poznawać leki z ogólnej listy, bo wtedy można też szybciej reagować na poszczególne zagrożenia u dorosłych i u dzieci.
Tosia_samosia

Wróć do Zdrowie