Nie mogę spać – co zrobić?

Postautor: carolline199 » 16 lis 2017, 23:46

Forumowicze i forumowiczki. Ostatnio w moim życiu dużo się dzieje i przez to jestem trochę zestresowana. Nie mogę spać, mocno się pocę i ciągle jestem taka nie tyle, że nie miła, ale taka jakaś z dala od ludzi. Wiem, że to stres i ogólnie niewyspanie, ale trochę to komplikuje mi relacje w domu i w pracy. Jakieś pomysły, jak sobie z tym poradzić?
Awatar użytkownika
carolline199

Postautor: retrouser » 17 lis 2017, 0:35

Na kłopoty ze snem mogę Ci co najwyżej podrzucić jakieś tabletki bez recepty. Co prawda nie wiem, które najlepiej się sprawdzają, bo moja żona używa raz takich raz takich, ale wiem, że wszystkie kupuje przez sieć w aptece internetowej. Tu masz link do konkretnych produktów: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty-dobre-samopoczucie-bezsennosc-stres. Z tego co się sam orientuję to najlepsze i najzdrowsze są te ziołowe :)
retrouser

Postautor: Iskiereczka » 17 lis 2017, 3:30

Kolega dobrze radzi. Ziołowe tabletki nasenne są świetne. Ja sama używam takich na stres i naprawdę działają, a nie mają żadnego negatywnego wpływu na mój organizm.
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Postautor: 20karatowa » 17 lis 2017, 6:01

Jak już będziesz robić w internetowej aptece zakupy i będziesz wybierać sobie coś na samopoczucie, albo na sen to na to pocenie, ja mogę Ci z własnego doświadczenia powiedzieć, że najlepiej działa Etiaxil. Naprawdę świetny preparat na problemy z potliwością, a do tego na stronie apteki http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/znane-marki-etiaxil możesz poczytać o jego właściwościach i składzie.
Awatar użytkownika
20karatowa

Postautor: carolline199 » 17 lis 2017, 7:51

Super! Dzięki wielkie! Zaraz przeczytam na stronie apteki i zamówię jakieś tabletki, bo już naprawdę się wykończę. I innych też:)
Awatar użytkownika
carolline199

Wróć do Zdrowie