Jak zorganizować imprezę integracyjną?

Postautor: stworzona_ilonaa » 03 kwie 2017, 22:03

Hej Wam! Zastanawiam się, jak przygotować dobrą imprezę integracyjną? Generalnie mamy coraz więcej świeżych osób i widzę, że się poruszają jak myszy po naszej firmie. Nie to, że tak szybko, tylko tak cicho, byleby ich nie zobaczyć. Warto więc ich włączyć do naszej firmowej rodziny. Tylko kurczę właśnie… nie wiem, co przygotowac, żeby taka impreza odniosła skutek.
Awatar użytkownika
stworzona_ilonaa

Postautor: retrouser » 04 kwie 2017, 0:11

No jak, jak zorganizować? :P Bierzesz busa, czy kilka samochodów, jedziecie w las, zbieracie chrust i rozpalacie ognisko. Tylko o kiełbaskach, chlebie, keczupie i piwie nie zapomnijcie, bo wtopa będzie :P.
retrouser

Postautor: WindUpON » 04 kwie 2017, 1:20

Tak to się w szkole integrować można, tylko, że bez procentów. Generalnie ognisko jest jak najbardziej fajnym elementem takiej integracji, ale myślę, że dla zintegrowania zespołu w firmie trzeba czegoś więcej. Jakieś rozgrywki, albo coś. Żeby był element drużynowej rywalizacji. Uczy to współpracy wewnątrz drużyny, wyłaniają się wtedy też naturalni liderzy i leserzy ;)
WindUpON

Postautor: Tosia_samosia » 04 kwie 2017, 2:58

Generalnie mi się też wydaje, że jak już organizować imprezę integracyjną, to bardziej kompleksowo. Rzeczywiście jakieś zawody, do tego jakiś wieczorek taneczny, czyprzy grillu i impreza bardzo fajnie się kręci. U nas przynajmniej tak to mniej więcej było przyszykowane.

Tosia_samosia

Postautor: dollar25 » 04 kwie 2017, 4:56

A jak nie masz pomysłu, to nie mślałas o tym, żeby wziąć jakąś firmę, która się zajmie organizacją takiej imprezy integracyjnej? Jest na przykład taka firma, jak glamevents.pl/. Ja sam korzystałem z ich pomocy na ostatniej imprezie integracyjnej i była naprawdę świetna zabawa. Już nie wpsomnę o tym, że i pracownicy zaczęli w końcu ze sobą współpracować.
dollar25

Postautor: stworzona_ilonaa » 04 kwie 2017, 6:37

No rzeczywiście… ale oni są z Poznania, a mi jest trochę daleko do tego miasta.
Awatar użytkownika
stworzona_ilonaa

Postautor: dollar25 » 04 kwie 2017, 8:04

Ale to dla nich akurat nie problem. O ile dobrze pamiętam, to kobieta, z którą rozmawiałem mówiła, że działają w całym kraju. Najlepiej przejrzyj sobie ich ofertę na glamevents.pl/imprezy-integracyjne, zobaczysz, co będą w stanie Ci zaoferować. W naszym przypadku było wszystko sprawnie przygotowane, od odbioru ludzi z umówionego miejsca, po kwaterunek i wszelkie zajęcia. Nie było jakiegoś takiego momentu, który wskazywałby na brak organizacji. Najważniejsze jednak, że zabawa była przednia ;)
dollar25

Wróć do Pomagamy