Biżuteria na rocznicę pomocy!!

Postautor: zadumany » 23 sie 2016, 4:06

Dziewczyny pomóżcie! Szukam biżuterii dla mojej narzeczonej na rocznicę związku już okrąglą 10 lat i zastanawiam się jaki prezent jej sprawić więc pomyslalem o biżuterii co myślicie? Ale nie wiem na jaki element się zdecydować czy lepiej bransoletkę czy kolczyki, co lubicie dostawać w prezencie od swoich mężczyzn? :)
Awatar użytkownika
zadumany

Postautor: Iskiereczka » 23 sie 2016, 6:56

polecam poszperać w dobrych sklepach z biżuterią online gdzie masz spory wybór od kolczyków przez naszyjniki po pierścionki, ale to rozumiem już dostała :) więc ja bym poszła w naszyjnik, zawsze robi wrażenie i to już konkretna biżuteria jest. Ja mam kilka na fajne okazje, trzymam je w pudełkach, ale wygląda się dzięki nim olśniewająco.
Awatar użytkownika
Iskiereczka

Postautor: serotonina » 23 sie 2016, 7:54

jeśli nie wiesz czego szukać to polecam zajrzeć na te stronke gdzie masz spory wybor pięknych bransoletek z kryształkami swarovskiego bizuteria-radziszewska.pl/category/bransoletki-z-krysztalami-swarovski są misternie wykonane i prezentują się niezwykle okazale i taka jedna wystarczy by zrobić wrażenie na narzeczonej tak myślę. Do tego w ładnym ozdobnym opakowaniu i otrzymujesz jeszcze gwarancję gdyby coś było nie tak. Jak dla mnie to prezent idealny.
serotonina

Postautor: papaCharlie » 23 sie 2016, 10:31

Ja mojej żonie zawsze kupuję kolczyki i to nie byle jakie, bo szukam zawsze kolczyków z kryształami Swarovskiego które pięknie błyszczą i są niezniszczalne :) wyglądają świetnie i doskonale się trzymają, moja żona jest nimi zachwycona. Ma już kilka par i nosi je na przemian i na co dzień i na większe wyjścia pasują idealnie do każdej kreacji.
Awatar użytkownika
papaCharlie

Postautor: Tosia_samosia » 23 sie 2016, 13:23

oczywiście, że kolczyki :) kobiety uwielbiają taką biżuterię. I to jeszcze takie błyszczące.
Tosia_samosia

Wróć do Pomagamy