Szukam sprawdzonego sklepu internetowego z feromonami

Postautor: carolline199 » 03 lip 2017, 20:38

Wiem ze może wg niektórych tak się nie powinno robic ale ja tak będę robic. Chce kupic feromony na randkę. No i szukam sprawdzonego sklepu internetowego z feromonami? Macie coś godnego polecenia?
Awatar użytkownika
carolline199

Postautor: stworzona_ilonaa » 03 lip 2017, 22:41

Wiesz to jest tak z tymi feromonami ze działają chociaż człowiek o tym nie wie i na tym chyba polega ich moc. Choc sama ich nie próbowałam jeszcze.
Awatar użytkownika
stworzona_ilonaa

Postautor: Tosia_samosia » 03 lip 2017, 23:09

Z feromonami to nie ma żartów. Bo one silnie działają na facetów. A próbowałaś tych stąd http://www.twoja-fantazja.pl/22-feromony-damskie? Ja ostatnio trafilam na ten sklep internetowy z feromonami damskimi i męskimi i sama myślałam, żeby kupic. Pisze ze sa skuteczne. Mnie się spodobaly takie z nutą kwiatową Lovely Lovers ale jeszcze się nie zdecydowałam.
Tosia_samosia

Postautor: 20karatowa » 04 lip 2017, 1:42

Kazdej kobiecie co innego pasuje. Ale jednak feromony potrafią podkręcic kazda randkę na calego :P hehe
Awatar użytkownika
20karatowa

Postautor: serotonina » 04 lip 2017, 2:45

Wiesz nie da się ukryc ze to chodzi o powab pociąg seksualny zadowolenie przyjemność. Kobiety tez to lubia. Nie ma latwo heh ja kiedys myślałam żeby sprobowac ale jakos nadal to odkladam a mogloby być ciekawie ; )
serotonina

Postautor: 20karatowa » 04 lip 2017, 4:24

To niezależnie od tego o jakich feromonach czy męskich czy damskich mowa to one działają w taki sposób ze nikt nei jest swiadomy ich. Po prostu uzywa się ich jak perfum i wiele osob w ogle zapomina o tym,ze maja je na sobie.
Awatar użytkownika
20karatowa

Postautor: serotonina » 04 lip 2017, 6:18

W związku nie powinno być tak ze wieje nuda dlatego trzeba atmosfere stale podkręcać no i ciekawe gadgety erotyczne i preparaty intymne to tez podstawa żeby być zadowolonym ze związku. Dlatego warto eksperymentowac.
serotonina

Wróć do Różności